فهرست
افشین منتظر بختیار: بازگشت زوج طلایی به فولاد؟
افشین منتظر بختیار: بازگشت زوج طلایی به فولاد؟

افشین منتظر بختیار: بازگشت زوج طلایی به فولاد؟

آی اسپورت - بعد از قهرمانی رویایی در لیگ سیزدهم، باطل شدن کارت معافیت بختیار رحمانی و آرش افشین را از فولاد جدا کرد. تابستان امسال، فرصت بازگشت برای هر دوی آن‌ها فراهم شد اما ستاره‌های سابق فولاد ترجیح دادند به جای اهواز، به تهران سفر کنند و پیراهن آبی بپوشند. انتقالی که برای هردوشان ناموفق بود. افشین به نیمکت و سکوها میخکوب شد و بختیار به مرور، مسیر افشین را رفت. حالا باشگاه استقلال، مجوز جدایی افشین را داده و در صورتی که بتواند بازیکن جدیدی جذب کند، به بختیار هم اجازه جدایی می‌دهد.

بازگشت موفق ساسان انصاری، نظر ستاره‌های سابق فولاد برای بازگشت به این باشگاه را جلب کرده است. به خصوص آرش افشین که دور از فولاد با پیراهن سپاهان، ملوان و استقلال موفق نبود و بازی‌های خوبش به دوران حضور در فولاد خلاصه می‌شود. افشین آماده بازگشت است و بختیار هم پس از توافق با استقلال، می‌تواند همین مسیر را برود.

در لیست فولاد، فقط یک جای خالی وجود دارد. جای خالی که سعداوی اول فصل برای سروش رفیعی نگه داشته بود و حالا فولادی‌ها از بازگشت او ناامید شده‌اند. برای حضور همزمان افشین و بختیار در اهواز، باید یک بازیکن دیگر هم از لیست سعداوی خارج شود. اتفاقی که زیاد کار سختی برای آن‌ها نخواهد بود. اضافه شدن افشین و بختیار به ساسان، کرمی و چاگو، می‌تواند فولاد اوج گرفته سعداوی را خطرناک‌تر کند. آن‌ها همین حالا هم فقط سه امتیاز با سهمیه آسیایی فاصله دارند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-02 14:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Amordad
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۷
فولاد نیازی به بازیکنان نمک نشناس و حاشیه ساز مثل رحمانی و افشین ندارد،
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر