فهرست
شایعه روز؛ بازیکن موردعلاقه شفردر تراکتور
شایعه روز؛ بازیکن موردعلاقه شفردر تراکتور

شایعه روز؛ بازیکن موردعلاقه شفردر تراکتور

آی اسپورت – امروز خبر مذاکره و توافق اولیه تراکتورسازی تبریز با بهنام برزای در برخی رسانه‌ها منتشر شد. گفته می‌شود نام برزای در لیست مازاد وینفرد شفر و استقلال قرار دارد و این بازیکن فصل آینده در استقلال جایی نخواهد داشت. به همین دلیل او مذاکرات خود با تیم‌های دیگر را آغاز کرده و در حال توافق با تیم تراکتورسازی تبریز است و به احتمال زیاد فصل آینده در این تیم توپ خواهد زد.

این در حالی است که برزای به گفته مدیران استقلال از بازیکنان مورد علاقه شفر بود و این سرمربی آلمانی در اولین حضور خود در تمرینات خواهان بازگشت او به تیم شده بود. برزای در ابتدای فصل گذشته توسط علیرضا منصوریان از استقلال کنار گذاشته شد و با اصرار شفر در نیم‌فصل دوم به این تیم بازگشت اما مصدومیتی طولانی‌مدت باعث شد تا او از چشم شفر بیفتد و در نهایت در فهرست مازاد استقلال قرار بگیرد.

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-06-12 15:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تا ابد با افتخار استقلالی ام**
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۲
متاسفانه مصدومیت های طولانی مدت و پی در پی اجازه نداد تا بازیکنایی مثل برزای و محسن کریمی به خوبی خودشونو تو استقلال و فوتبال ایران نشون بدن. هیچوقت یادمون نمیره روزی که برزای با وجود داشتن پیشنهاد مالی 2 برابری از تیم رقیب جماعت اقلیت لنگی رو آتیش زد و به استقلال اومد. از زحمات بهنام عزیز ممنونیم و واسش تو تیم جدید آرزوی موفقیت میکنیم
jj
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۰
بازیکن مازاد استقلال رو میخواهید به تراکتور قالب کنید ؟
مارال
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۵۰
آخی بازیکن مورد علاقه منم بود حیف شد رفت !!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر