فهرست
پرسپولیس به خاطر سوپرجام جریمه می‌شود؟
پرسپولیس به خاطر سوپرجام جریمه می‌شود؟

پرسپولیس به خاطر سوپرجام جریمه می‌شود؟

آی اسپورت - تاریخ دربی جدید سرخابی ها ۳۱ تیر ماه است و تاریخ سوپرجام یک روز قبل در ۳۰ تیر. حالا پرسپولیسی‌ها با توجه به سودی که از دیدار آلمان نصیب‌شان می شود به سازمان لیگ برای تاخیر یا لغو این دیدار فشار می آورند و از سمت دیگر سازمان زیر بار نمی‌رود و اصرار به برگزاری بازی در تاریخ از پیش تعیین شده دارد.

در این بین شایعاتی درباره انصراف پرسپولیس از حضور در سوپرجام شنیده می‌شود و همزمان سازمان لیگ به تندی هشدار داده که برخورد جدی با این اتفاق خواهد کرد. اما کدام برخورد؟ و البته با کدام قدرت؟ سعید فتاحی در یکی دو روز اخیر با تاکید بر اجرایی کردن قانون چندین بار تکرار کرده که: «با متخلف سوپرجام مطابق با قانون برخورد خواهد شد.»

این تهدید در حالی انجام شده که با توجه به قانون، احتمالا هیچ برخوردی در کار نخواهد بود. چون نه جریمه مالی می‌شود برای پرسپولیسی‌ها در نظر گرفت و نه کسر امتیاز. با این حساب این فصل هم ظاهرا خبری از سوپرجام نخواهد بود و این بازی قربانی تصمیمات اسپانسرها خواهد شد.

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-07-14 16:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امیرحسین
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
استقلالیا نمیخوان دربی لغو بشه...
ما نمیخوایم سوپرجام لغو بشه...

تیم های بزرگ به قهرمانی و جام افتخار میکنن تیمای کوچک به بردن تیمای بزرگ...
پ.ن.تازه اگه ببرن
دلالوویچ
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۴
شما نبودین تو 10 سال گذشته تنها افتخارتون همون دربی زاید بود اوضاع طوری شده بود که رو دیوار ها و تیرک برق و .... نوشته بودین 10-10-3. ما فقط تا دربی بعدی حرف از خفت یه دقیقه ای میزنیم بعدش که امسال 5تایییی شدین باید بهتون گفت 5تای جانی منصور یا 5تای یونس محمود ؟؟؟؟؟؟
۶
No
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۵
10سال نه 8 سال و تو این 8 سال 2تا حذفی گرفتیم الانم حساب کنی تو 9سال اخیر 2قهرمانی لیگ 2قهرمانی حذفی و 2نایب قهرمانی لیگ داشتیم،شما چی؟تو 6سال گذشته هیچ جامی چه حذفی چه لیگ نداشتین
گل آقا
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
همینه که هست.. دوست داشته باشیم باز میکنیم نداشته باشیم نمیکنیم! آی اسپرت هم اینقدر خبر درباره جریمه شدن یا نشدن پرسپولیس بذار تا جونت دربیاد!!
امید از تفت
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
بابا چرا مزخرف میگید. پرونده دربی بسته شد!؟ کجا رسمی اعلام شده دربی قراره برگزار بشه!!؟ مطمئن باشید هواداران پرسپولیس اجازه نخواهند داد یک جام بخاطر یک دربی نمایشی از دست بره
۷
امید از تفت
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
سازمان لیگ و اون جوجه فتاحی که کاره ای نیستند. وزارت اصرار داره این بازی برگزار بشه ولی مطمئن باشید هواداران پرسپولیس اجازه برگزاری چنین بازی را نخواهند داد.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر