فهرست
حمایت رحمتی از دایی: ستاره تکرار نشدنی
حمایت رحمتی از دایی: ستاره تکرار نشدنی

حمایت رحمتی از دایی: ستاره تکرار نشدنی

آی اسپورت- سید مهدی رحمتی با انتشار پستی در کانال تلگرامش به حمایت از علی دایی اسطوره فوتبال ایران در برابر اهانت‌های عمر خریبین بازیکن سوری الهلال پرداخت. او نوشت: «در فوتبال دنيا، ايران و آسيا رو با علی دايی می‌شناسند و با تخريب و اراجيف عده‌ای حسود ، از ارزش و اعتبار اين ستاره تكرارنشدنی فوتبال ما كاسته نمی‌شود. همگان می‌دانند كه افتخارات دايی  براي فوتبال ايران و آسياست. می‌گويند: به كسانی كه به شما حسادت می‌كنند بايد احترام گذاشت زيرا آنها از صميم قلب اعتقاد دارند كه شما از آنها بهتريد.»

 مهاجم سوری الهلال عربستان که در بازی مقابل پرسپولیس هت‌تریک کرده بود در پستی اینستاگرامی به علی دایی و سرخ‌پوشان اهانت کرد. او کاریکاتوری از فهد الخشرمی، کارتونیست مشهور سعودی منتشر کرد که در آن بیرانوند و علی دایی به تمسخر گرفته شده‌ بودند.

 

۱۵ ۳  
آی اسپورت
2017-09-30 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علیرضا
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
کجاست این پست ؟ بگو ما هم ببینیم چرا دروغ مینویسی ؟
شهاب
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
بابا جمع کنید حال به هم زنید. جنبه یه کری فوتبالی رو داشته باشید اونها به دایی و بیرانوند حمله کردن به دو شخص به دور از ملیت و نژادشون ولی شماها همیشه به ملت و نژادشون حمله میکنید نکنه فکر میکنید قوم برترید که هر کاری رو حق خودتون میدونید اما در مقابل کمترین کار حریف دادتون بلند میشه. دایی هم خودش شروع کرد. حالا تا بازی برگشت همش مشغول این چرندیات بمونید تا دوباره چهارتا بارتون کنن.
همه چیز از شوت اسماعیلی شروع شد تا به الهلال رسید
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
مهدی رحمتی اشتباه میکنه حمایت از اسطوره این جماعت نادان و نمک نشناس عاقبتش فقط یه مشت توهینه به خودش همین مهدی رحمتی رو بازوش عکس هادی رو زده بود ولی عاقبتش شد یه مشت توهینی و القابی که بهش نسبت دادن در صورتی که همین القاب از همه بیشتر به بیرو لایی خور میچسبه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر