فهرست
استراماچونی؛ اولتیماتوم بعد از عشقبازی!
استراماچونی؛ اولتیماتوم بعد از عشقبازی!

استراماچونی؛ اولتیماتوم بعد از عشقبازی!

آی اسپورت - استقلال بعد از شروع ناامیدکننده سرانجام با افکار و استراتژی های متفاوت سرمربی ایتالیایی روی دور افتاد و توانست با نمایشی متفاوت از همیشه به تیمی دوست داشتنی و محبوب نزد طرفداران و اهالی فوتبال تبدیل شود. استراماچونی با کوله باری از تجربه توانسته با به جان خریدن تمامی کم و کاستی ها با پافشاری روی اصولی که داشت استقلال را به تیمی ترسناک تبدیل کند که نه یک گل نه دو گل نه سه گل هم آنها را راضی نمی کند.

اما دقایقی بعد از سوت پایان بازی و درست در لحظه ای که طرفداران استقلال مشغول شادی و کری خواندن برای رقبا بودند سرمربی ایتالیایی خسته و ناامید از شرایط حاکم بر باشگاه در نشست خبری حرف هایی به زبان آورد که بوی اولتیماتوم می داد. استراماچونی گفت:« چیزی که من اینجا می بینم، امکان ادامه دادن با این تیم وجود ندارد. خیلی از افرادی که کنار تیم هستند، حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند. بازیکنان نیز هیچ دریافتی نداشتند پس با این وضعیت نمی توان امیدی به ادامه راه داشت حتی اگر بخواهیم چشم روی خیلی از اتفاقات غیرحرفه ای رخ داده ببندیم».

استراماچونی سپس با به زبان آوردن این جمله که "قلب من شکسته است" تاکید کرد اگر شرایط تغییر نکند او و دستیارانش به کار خود ادامه نخواهند داد. این یک اولتیماتوم جدی از سوی او به مدیران باشگاه استقلال است که اگرچه زمینه را برای درخشش سرمربی ایتالیایی فراهم کرده اند اما توان کافی برای پرداخت دستمزدها را از خود نشان نداده اند. مشکلی که البته مختص استقلال نیست و تیم ملی و پرسپولیس هم دچار آن هستند. البته زمان بندی  سرمربی استقلال هم برای این تهدید مناسب است چراکه فوتبال باشگاهی مدتی تعطیل است و احتمالا این تهدید تاثیری بر آماده سازی تیم او نخواهد گذاشت.

حالا توپ با قدرت به زمین مدیر استقلال شوت شده و او چاره ای جز رسیدگی سریع به مشکلات ندارد. بخصوص که رویایی ترین استقلال این سالها به نمایش در آمده و آبی ها با تیمشان عشقبازی می کنند!

۱۹ ۱  
آی اسپورت
2019-11-05 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
احسان تاجی
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۳۴
استقلال کمی جان گرفت و مافیای لنگ مثل همیشه دست بکار شد!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر