فهرست
تمرین پرسپولیس؛ تذکر حسینی به هوادار
تمرین پرسپولیس؛ تذکر حسینی به هوادار

تمرین پرسپولیس؛ تذکر حسینی به هوادار

آی‌اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (شنبه) سرخ‌پوشان تذکری جدی به یک هوادار داد. دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای هفته نخست لیگ برتر فوتبال و دیدار مقابل پدیده امروز (شنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* به رغم این‌که تمرینات پرسپولیس در روزهای گذشته از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌شد تمرین امروز این تیم با یک ساعت و نیم تأخیر و از ساعت ۱۹ شروع شد که این موضوع باعث سردرگمی خبرنگاران و هوادران شد.

* بازیکنان ابتدا به مدت ۳۰ دقیقه کار بدنسازی کردند و در ادامه به دو گروه تقسیم شدند و به فوتبال تحت فشار پرداختند. سپس بازیکنان به کارهای استقامتی و سرعتی و مرور کارهای تاکتیکی مشغول شدند و سانتر از جناحین بخش پایانی تمرین امروز بود.

* شجاع خلیل‌زاده، مدافع پرسپولیس در تمرین امروز غایب بود و غیبت او تغییرات تاکتیکی را در ترکیب پرسپولیس ایجاد کرده بود.

* حدود ۱۰۰ هوادار در تمرین حضور داشتند و تحث تأثیر تمرین علیرضا بیرانوند قرار گرفته بودند.

* علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس به دلیل این‌که دیر به تمرینات پرسپولیس اضافه شده است، امروز زیر نظر ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بان‌های سرخ‌پوشان به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* در حاشیه تمرین امروز سرخ‌پوشان یک هوادار اقدام به فیلمبرداری کرد که با تذکر سیدجلال حسینی مواجه شد. کاپیتان پرسپولیس از مسئولان ورزشگاه خواست تا مانع از ادامه فیلمبرداری این هوادار شوند.

* چند تن از هوادران پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز در خصوص جدایی وحید امیری از جمع پرسپولیسی‌ها باهم صحبت می‌کردند و از بابت این موضوع بسیار ناراحت بودند. امیری امروز و به صورت رسمی با قراردادی دو ساله به باشگاه ترابزون اسپور ترکیه پیوست.

تمرینات سرخ‌پوشان در هفته جاری در یک نوبت در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد و از روز سه‌شنبه تمرین پرسپولیس برای دیدار مقابل پدیده پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

 

نود

۳    
آی اسپورت
2018-07-21 21:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر