فهرست
هشدار! خطر نرسیدن به جام جهانی جدی است
هشدار! خطر نرسیدن به جام جهانی جدی است

هشدار! خطر نرسیدن به جام جهانی جدی است

آی اسپورت - اگر دیدارهای دوستانه را به‌حساب نیاوریم، تیم ملی با سرمربی جدیدش سه بازی رسمی انجام داد و درمجموع نیز نمره قبولی نگرفت. شاگردان مارک ویلموتس بلژیکی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل هنگ‌کنگ و کامبوج به دردسر نیفتادند و دو پیروزی قابل پیش‌بینی کسب کردند، اما در گام سوم برابر یکی از دو رقیب جدی گروه یعنی بحرین با عملکردی غیرقابل دفاع شکست خوردند، آن‌ هم در‌حالی‌که خیلی‌ها به تساوی هم قانع نبودند و تاکید داشتند ایران با توجه به کیفیت بالاتر باید بحرین را شکست دهد.

ملی‌پوشان ایران در این بازی نتوانستند موقعیت‌های صد‌درصد خلق کنند و برخی اشتباهات گذشته را هم تکرار کردند؛ سمت داور یورش بردند، اخطار گرفتند و با از دست دادن تمرکز به سود حریف بازی کردند و پنالتی دادند. در ادامه هم به‌دلیل نبود بازیکن طراح و خلاق در میانه میدان، ظاهرا راه دیگری غیر از بردن توپ به کناره‌ها (خصوصا سمت راست) و ارسال‌های مداوم و بی‌نتیجه نداشتند. حالا تیم ملی بعد از عراق و بحرین در رده سوم گروه قرار گرفته و اگر در بازی بعدی مقابل صدرنشین در بصره نیز نتیجه خوبی نگیرد، احتمال صدرنشین نشدن در پایان مسابقات حتی در صورت نتایج خوب در دور برگشت کم نخواهد بود.

شاگردان ویلموتس باید امیدوار باشند به عنوان یکی از بهترین تیم‌های دوم گروه‌های هشت‌گانه به مرحله بعدی برسند که در این صورت سومین صعود پیاپی ما به جام جهانی با خطر کاملا جدی مواجه خواهد شد، آن هم در‌حالی‌که خیلی‌ها می‌گویند دیگر نباید هدف فوتبال ما حضور در جام جهانی بدون صعود از مرحله گروهی باشد! باید دید مربی بلژیکی که هنوز یک دلار بابت حضور در ایران دریافت نکرده و برای پیاده کردن تفکراتش هم به زمان بیشتری نیاز دارد در فاصله باقی‌مانده تا بازی با عراق در ۲۳ آبان چه برنامه‌ای خواهد داشت تا تیم ملی دچار یک بحران جدی نشود.

 

فرهیختگان 

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-10-17 11:11:00
نظر دهید

۲ نظر
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۶
در بازی با عراق حتما باید پورعلی گنجی به ترکیب برگرده ، امید ابراهیمی و حاج صفی جاشون رو به نور اللهی و عزت اللهی بدن و وحید امیری هم باید به جای محبی بازی کنه.. در ضمن مهدی ترابی و جهانبخش هم باید برای تعویض های دقیقه 65 به بعد به تیم ملی دعوت بشن..
۱
کریم زاده
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۶
اقای نویسنده ایران امیدوار به بهترین تیم دوم گروها باشد؟؟؟
با این باخت هیچ چیزی از دست نرفته ،ایران هنوز هم شانس اول این گروه است کارشناس بحرینی الکاس اسپورت قطر بعد از شکست ایران گفت؛ایران امروز باخت اما شکست حقش نبود انها اگه کمی تدافعی فوتبال میکردند بحرین گل می خورد ایران با یک ترکیب هجومی در هوای گرم وشرجی منامه پای به میدان گذاشت که سرمربی بحرین می خواست ایران خوب انالیز شده بود بحرین تیم فوق العاده خوبی نیست ولی بلد بود چطور بازی بکند
ایران شانس اول این گروه است ایران با یک امتیاز کمتر از تیم اول و دوم گروه سوم است اما عراق وبحرین میدانند که ایران شانس اول است ایران اگه عراق رو دبل کند وبحرین رو در تهران ببرد که می برد تیم اول گروه میرود و بحرین هم در بصره با یک عراق بازی کند هنگ کنگ هم برای بحرین حریف اسانی نیست ایران اول میشود وعراق ،بحرین هم برای دومی وسومی تلاش بکنند

اگه مساوی میکردیم هم هفت امتیازی میشدیم هم امتیاز با عراق
ایران باید در بصره عراق رو ببرد یا حداقل نبازد اون وقت بقیه بازی ها دست خودمون است
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر