فهرست
آخرین فرصت گریزمان برای رای جمع کردن
آخرین فرصت گریزمان برای رای جمع کردن

آخرین فرصت گریزمان برای رای جمع کردن

دوباره این موقع سال رسید. عنوان های تیمی در ماه می و ژوئن به تیم ها رسیده اند و حالا بزرگترین عنوان پیش رو بهترین بازیکن سال فیفا است که برنده توپ طلا می شود. باز هم اما بازیکنی که بیشترین شانس برای بردن این عنوان را دارد کریس رونالدو است.

 بازیکن 31 ساله با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان شده است و همچنین با پرتغال هم قهرمانی در یورو 2016 فرانسه را تجربه کرده است. نکته جالب هم اینجاست که در هر مورد هم آنتون گریزمن را مغلوب کرده است. همچنین یک بار دیگر در ماه آگوست هم این کار را کرد. زمانی که برنده جایزه بهترین بازیکن یوفا شد.

 دورانی بود که حتی زیدان هم تائید کرده بود که گریزمان مستحق حضور در لیست نهایی کاندیداهای برنده شدن توپ طلا است. او گفته بود بازیکن اتلتیکو نیازی به حمایتش ندارد و البته به رونالدو رای خواهد داد. نه به خاطر این که او بازیکن تیم خودش است، بلکه چون بازیکنی فوق العاده است.

 این اظهار نظرها زمانی که به انتخابات بهترین بازیکن فیفا نزدیک می شویم طبیعی هستند و معمولا از این مورد صحبت ها زیاد می شنویم. اما مطمئنا روی رای دادن های تاثیر زیادی دارد. همان طور که انتظار می رفت، همان طور که زیدان گفته رونالدو بیشتر از همه برای بردن این جایزه مستحق است، سیمئونه همین نظر را درباره گریزمن دارد.

 گریزمن، ستاره 25 ساله فرانسوی اتلتیکومادرید، کمک کرد تا تیمش به فینال لیگ قهرمانان برسد و در پیروزی تیمش مقابل بایرن مونیخ در دیدار نیمه نهایی مهره کلیدی سیمئونه بود. حالا قرار است دوباره دو تیم اتلتیکومادرید و بایرن با هم بازی کنند. اما در مرحله گروهی.

 در کنار گریزمن و گرت بیل، لیونل مسی، مهاجم بارسلونا، نیمار و لوئیس سوارس هم از مدعیان کسب عنوان بهترین بازیکن سال فیفا وتوپ طلا هستند. اما گریزمن در این دوره از انتخابات به نظر جدی ترین گزینه برای رقابت با رونالدو است. بازیکن اسبق رئال سوسیداد حالا رهبر تیمش در اتلتیکو است و باید به شکست بایرن کمک کند. شاید حتی بتواند به غیر از کمک به تیمش برای رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان، در این دوره از انتخابات بهترین بازیکن سال فیفا هم با رونالدو رقابت کند. کاری که در انتخابات بهترین بازیکن سال یوفا نتوانست بکند.

 چیزی که واضح است این است که بازی های این دوره لیگ قهرمانان اروپا آخرین فرصت ستاره فرانسوی برای متقاعد کردن رای دهندگان برای رای دادن به خودش است.

 

 

 

کد خبر 9404

۷    
آی اسپورت
2016-09-28 19:39:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر