فهرست
کاپیتان آندو در سراشیبی سقوط
کاپیتان آندو در سراشیبی سقوط

کاپیتان آندو در سراشیبی سقوط

آی‌اسپورت- لیست جدید کی‌روش برای تیم ملی منتشر شد و باز هم نامی از کاپیتان تیموریان در بین اسامی دیده نشد. آندرانیک تیموریان که بازیکن دوست‌داشتنی بین هواداران فوتبال ایران و کاپیتان مورداعتماد کارلوس کی‌روش بعد از خداحافظی نکونام بود، این دومین اردویی است که به تیم ملی دعوت نمی‌شود تا کم کم عادت کنیم که او را در جایگاه‌های پایین‌تری ببینیم. آندو که در 34 سالگی هم طراوت و هیبت یک جنگجوی میانه میدان را به طور کامل داشته و هنوز جزو حرفه‌ای‌ترین بازیکنان ایرانی به حساب می‌آید، شاید چوب تصمیم اشتباهی را می‌خورد که در ابتدای لیگ شانزدهم گرفت. او که با آمادگی بدنی و ذهنی عالی می‌توانست در تیم‌های بزرگ پایتخت یا حتی اصفهان و تراکتورسازی به فوتبال ادامه دهد، در یک تصمیم با تمایلات مالی به سمت ماشین‌سازی تبریز رفت؛ تا گران‌ترین بازیکن لیگ شانزدهم لقب بگیرد. اتفاقی که او را خیلی زود به یکی از ضعیف‌ترین ستاره‌های لیگ برتر تبدیل کرد. آندو که نتوانست با رسول خطیبی برای درخشش در ترکیب ماشین‌سازی خو بگیرد، حتی در بعضی هفته‌ها از لیست بازیکنان این تیم ته جدولی هم خط خورد. او در آخرین بازی ماشین‌سازی با مربی‌گری فرهاد کاظمی در لیگ برتر برابر سیاه‌جامگان در مشهد هم یک بازی پرانتقاد به نمایش گذاشت تا کی‌روش را هم مثل رسول، برای خط زدن نامش از لیست تیم ملی قانع کند. حالا شایعاتی شنیده می‌شود که گویا آندو قصد دارد تیم تبریزی را ترک کند. شاید که دوباره بخواهد جنگجویانه به فوتبال برگردد. کاش هنوز جنگیدن را فراموش نکرده باشد. شاید که دوباره آندو را پیدا کند.

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-31 21:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
تراکتور که نمیومد با قلعه مشکل داره! امیدواریم بازم به روزای خوبش برگرده
میلاد ۶&۴
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
آندو پارسال تو سایپا رباط پاره کرد ولی نذاشت این قضیه رسانه ای بشه که روی فوتبالش تاثیر نذاره و بتونه سال بعدم بازی کنه و یه میلیارد بگیره.
۱
میلاد ۶&۴
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
فقط برام جالبه که رسانه ها که مو رو از ماست میکشن چطور پارسال دنبال این نبودن که بفهمن علت مصدومیت ۵ماهه تیموریان چیه و چرا نذاشتن جریان پارگی رباطش رسانه ای بشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر