فهرست
4 باخت در 17 بازی/ منصوریان و دیگران
4 باخت در 17 بازی/ منصوریان و دیگران

4 باخت در 17 بازی/ منصوریان و دیگران

آی اسپورت- شکست برابر استقلال خوزستان در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی، تعداد باخت های استقلال در لیگ شانزدهم را به عدد 4 رساند. منصوریان در اولین سال حضورش روی نیمکت آبی ها، تقریبا هر 4 بازی یک بار بازنده شده و 25 درصد بازیهای فصل را بدون گرفتن امتیاز ترک کرده. در 6 فصل قبلی، استقلال تنها یک بار قبل از رسیدن به این هفته، 4 بار باخته بود، یک بار درست در همین هفته هفدهم، برای چهارمین مرتبه شکست خورد (و جالب اینکه درنهایت قهرمان هم شد) و در 4 دوره دیگر، بعد از هفته بیستم تعداد شکست هایش به 4 رسید.

 

لیگ پانزدهم/ هفته 29

تیم مظلومی وقتی در هفته بیست و نهم در آزادی با نتیجه 3 بر 2 برابر تراکتورسازی شکست خورد، تعداد باخت هایش به عدد 4 رسید. استقلال فصل قبل تا هفته هفدهم تنها یک بار باخته بود و در تمام فصل هم 4 شکست داشت و سوم شد.

 

لیگ چهاردهم/ هفته 10

شکست 2 بر یک برابر ذوب آهن در هفته دهم، چهارمین باخت فصل استقلال بود که برای سومین مرتبه متوالی رقم می خورد. تیم قلعه نویی تا هفته هفدهم، یک بار دیگر هم باخت و 5 شکست در کارنامه اش ثبت شد. در لیگ چهاردهم، استقلال فصل را با 9 شکست به پایان رساند و ششم شد.

 

لیگ سیزدهم/ هفته 27

شکست 4 بر 2 برابر ملوان در باتلاق انزلی، چهارمین شکست فصل استقلال بود که در هفته بیست و هفتم رقم خورد. تیم قلعه نویی تا هفته هفدهم، 3 بار باخته بود و لیگ سیزدهم را با 6 شکست تمام کرد و پنجم شد.

 

لیگ دوازدهم/ هفته 17

شکست یک بر صفر برابر داماش در رشت، تعداد باخت های استقلال در هفته هفدهم را به عدد 4 رساند. تیم قلعه نویی تا انتهای فصل تنها یک بار دیگر شکست خورد و درنهایت با 5 باخت قهرمان هم شد.

 

لیگ یازدهم/ هفته 20

شکست یک بر صفر برابر مس در کرمان، چهارمین باخت استقلال را در هفته بیستم ثبت کرد. استقلال تا پایان هفته هفدهم، 3 بار شکست خورده بود. تیم کهکشانی مظلومی در انتهای فصل با 6 شکست، سوم شد.

 

لیگ دهم/ هفته 20

استقلال در هفته بیستم در خانه به ذوب آهن باخت و تعداد شکست هایش به عدد 4 رسید. تیم مظلومی تا پایان هفته هفدهم فقط 2 باخت داشت. آنها درنهایت فصل را با 5 شکست روی پله دوم به پایان رساندند.

۷    
آی اسپورت
2017-01-20 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر