فهرست
اعتراف جهانبخش؛ کارم هوشمندانه نبود
اعتراف جهانبخش؛ کارم هوشمندانه نبود

اعتراف جهانبخش؛ کارم هوشمندانه نبود

آی اسپورت - شب گذشته از هفته بیست و دوم رقابت‌های فوتبال لیگ هلند (اردی‌ویزه) آلکمار میزبان تیم قعرنشین رودا بود و این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در این بازی علیرضا جهانبخش ۹۰ دقیقه در ترکیب آلکمار حضور داشت. در این دیدار جهانبخش در طی بازی حرکتی نمایشی را انجام داد و چند روپایی در داخل زمین زد که این حرکت نمایشی هافبک ایرانی مورد استقبال هواداران آلکمار قرار گرفت ولی سرمربی تیم از این حرکت جهانبخش خشمگین شد و این حرکات را شایسته اجرا در بازی ندانست.

جهانبخش پس از این بازی در مصاحبه با noordhollandsdagblad درباره این حرکتش که مورد انتقاد سرمربی تیمش قرار گرفت، گفت: «بله، این حرکت من باعث شد تحریک رقیب و تهاجمی تر شدنش شد. اما من این کار را عمدی انجام ندادم و به صورت اتفاقی رخ داد و در یک لحظه اتفاق افتاد. معمولا من از چنین کارهایی انجام نمی‌دهم.»

او در ادامه درباره اینکه آیا این اقدامش به معنی نشان دادن اعتماد به نفس بالایش است، گفت: «نه اصلا من این کار را برای نشان دادن اعتماد به نفسم انجام ندادم. واقعا این حرکت اتفاقی بود زیرا توپ وقتی به من رسید من بیرون از زمین بودم و توپ در هوا بود و چاره ای نداشتم رو پایی بزنم. البته این حرکت چه تصادفی باشد یا نه حرکت هوشمندانه‌ای نبود.»

۶    
آی اسپورت
2018-02-05 10:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر