فهرست
نقل قول‌های روز: لطف آقا فیروز
نقل قول‌های روز: لطف آقا فیروز

نقل قول‌های روز: لطف آقا فیروز

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

 قرار بود بازیکن ثابت و کاپیتان استقلال در آن بازی باشم اما اتفاقاتی افتاد که مرا از ترکیب بیرون گذاشتند. نمی‌خواهم پرونده آن بازی را باز کنم چون اگر درباره پشت پرده‌های آن بازی صحبت کنم خیلی‌ها شرمنده هواداران می‌شوند. آنهایی که باید بدانند، می‌دانند در آن بازی چه اتفاقاتی افتاد. شاید به خاطر بازوبند کاپیتانی شاید هم به دلایل دیگری مرا از ترکیب بیرون گذاشتند اما خوشحالم که در آن فاجعه سهمی نداشتم و لااقل به پای من نوشته نشد.

مهدی امیرآبادی هم جزو کسانی است که اعتقاد دارند هت تریک ایمون زاید در دربی ناشی از یکسری اتفاقات خاص بوده

 برای دربی سال 74، مرحوم منصور پورحیدری هدایت تیم ما را برعهده داشت. او از دو سه هفته قبل گفته بود باید فوروارد بازی کنم، در صورتی که من دفاع راست بودم. یک بازی هم قبل دربی فوروارد بازی کردم، اما منصورخان نیمه دوم من را بیرون کشید و ادموند اختر را وارد زمین کرد. از این موضوع ناراحت بودم که پورحیدری گفت تو را بیرون بردم، چون نمی‌خواستم کسی متوجه شود که تو مهاجم بازی کردی. در دربی هم اصلاً فکر نمی‌کردم فوروارد بازی کنم. صبح بازی منصورخان گفت باید در این پست بازی کنی و اگر گل نزنی حق بیرون آمدن از زمین را نداری! من سابقه بازی در خط حمله را داشتم، اما شش سال در این پست بازی نکرده بودم. خدا را شکر موقعیت پیش آمد و توانستم گل بزنم. سانترهای جواد زرینچه را نمی‌شد، گل نکرد!

خاطره محمد تقوی از گلزنی در دربی

این یک رویا است. هر کاری که در توانم باشد را انجام می‌دهم تا این اتفاق رخ دهد. همیشه می‌خواستم در آلمان بازی کنم و امیدوارم که به آنجا برسم، البته لالیگا در اسپانیا رویای من است.

پاسخ سامان قدوس به سئوالی درباره احتمال حضورش در یک باشگاه غیرسوئدی

 بعد از آنکه درگیری‌ها به پایان رسید ذهن من خیلی مشغول بود و نگران محرومیت‌ها بودم. در بازگشت به منزل تلفن همراهم زنگ خورد و فیروز کریمی در آن‌سوی خط به من گفت اصلاً نگران و ناراحت نباش. من صحنه درگیری‌ها را دیدیم، تو در کمیته انضباطی بگو من برای اینکه این دو دوست خوب یعنی نوازی و استیلی را از هم جدا کنم وارد معرکه شدم و لگدم به کمر نوازی خورد. خود من هم خیلی بعد از درگیری یادم نبود که چه حرکات و رفتارهایی داشتم و در روزی هم که به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفتم، وقتی از من خواسته شد از خودم دفاع کنم، من هم توصیه فیروز کریمی را به کار بستم و داستان او را تعریف کردم و گفتم برای وساطت وارد زمین شدم و لگدم به کمر نوازی خورد. وقتی این حرف‌ها را زدم بازیکنان از خنده منفجر شدند. علی انصاریان و رهبری‌فر قهقهه زدند. مسئول کمیته انضباطی هم گفت ما می‌خواستیم تو را کمتر محروم کنیم اما به دلیل دروغی که امروز گفتی دو برابر محرومت می‌کنیم و این‌گونه ۶ ماه محروم شدم. وقتی فیلم درگیری را دیدم تازه یادم آمد که چقدر مشت زده‌ام. به آقا فیروز زنگ زدم و گفتم چرا چنین توصیه‌ای به من کردی، او هم به من گفتم مهدی جان می‌خواستم کمکت کنم اما نشده، به‌هرحال چوب معلم است دیگر.

 خاطره جالب مهدی تارتار از داستان محرومیتش در دربی 79

۱    
آی اسپورت
2017-10-24 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر