فهرست
عباس‌زاده در راه تهامی و شجاع خلیل‌زاده
عباس‌زاده در راه تهامی و شجاع خلیل‌زاده

عباس‌زاده در راه تهامی و شجاع خلیل‌زاده

آی اسپورت - تراکتور پس از یک شکست و دو مساوی در سه هفته ابتدایی لیگ بیستم نیاز مبرمی به کسب پیروزی در هفته چهارم مقابل مس رفسنجان داشت و شاگردان علیرضا منصوریان با وجود اینکه زیر بار فشار حملات سنگین مس بودند، در نهایت توانستند برخلاف روند مسابقه در نیمه دوم، گل برتری را توسط یک بازیکن تعویضی بزنند.

محمد عباس زاده، در شبی که مس رفسنجان بارها تا آستانه باز کردن تراکتور پیش رفت، در دقیقه ۸۶ با موقعیت شناسی مناسب، روی یک موقعیت نصف و نیمه، دروازه حریف را باز کرد تا گلی سه امتیازی را برای تیمش در خانه حریف به ثمر برساند.

گل عباس‌زاده از چند وجه برای تراکتوری‌ها ارزشمند بود. آنها با این گل به اولین پیروزی فصل خود بعد از سه هفته ناکامی در کسب برد، دست یافتند. ضمن اینکه آنها در شرایطی به این گل رسیدند که موقعیت گل زیادی نداشتند و این مس بود که چندین بار تا آستانه رسیدن به گل پیش رفت.

عباس‌زاده با این گل می تواند فصلی جدید را برای خود در فوتبال آذربایجان رقم بزند. او که یک بار با درخشش در نساجی به قهرمان هواداران این تیم تبدیل شد، در مقطعی که تراکتوری‌ها به شدت از نداشتن یک مهاجم ششدانگ در رنج هستند، می‌تواند با حفظ این روند، به ستاره‌ای جدید در تاریخ تراکتور تبدیل شود.

خوش قدم بودن عباس‌زاده برای تراکتور در دیدار با مس رفسنجان را می‌توان به حضور طلایی ابراهیم تهامی در دیدار خاطره‌انگیز ایران و استرالیا تشبیه کرد.

تهامی در دقیقه ۷۰ بازی ایران و استرالیا و زمانی که ملی پوشان با ۲ گل عقب بودند، وارد زمین شد که لحظاتی بعد ایران توانست دو گل به یادماندنی را بزند و به جام جهانی صعود کند که البته پس از به تساوی کشیده شدن بازی و در دقیقه ۹۰، تهامی جای خود را به علی‌اکبر استاداسدی داد.

عباس‌زاده هم امروز درست در دقیقه ۷۰ به جای حمزویی وارد ترکیب تراکتور شد و توانست گل برتری تیمش را در دقیقه ۸۶ به ثمر رساند و در دقیقه ۴+۹۰ هم از ترکیب خارج شود تا به این شکل وقت بازی را هم بگیرد.

اما عباس‌زاده علاوه بر حضور کوتاه مدت و تاثیرگذاری در نخستین پیروزی فصل تراکتور، یک حرکتی انجام داد که در بین هواداران فوتبال و پرسپولیسی‌ها جلب توجه کرد؛ او پس از باز کردن دروازه مس رفسنجان به کنار زمین رفت و بوسه‌ای بر لوگوی تراکتور زد؛ حرکتی که شاید تماشاگران پرسپولیس انتظار آن را نداشتند و حرکت او را مشابه حرکتی که شجاع خلیل‌زاده پس از پیوستن به الریان و بوسه بر لوگوی این تیم زد، تشبیه کردند؛ کاری که منجر به ناراحتی آنها شده بود.

این مهاجم کهنه‌کار که پیوستنش از نساجی به تراکتور به‌عنوان آخرین خرید نقل و انتقالاتی جنجال‌های زیادی به همراه داشت و مورد انتقاد قرار گرفته بود، حالا با این گل اعاده حیثیت کرد و نشان داد تی‌تی‌ها می‌توانند اعتماد بیشتری به او داشته باشند.

گلزنی عباس‌زاده برای علیرضا منصوریان هم اتفاق خوبی رقم زد چراکه در هفته اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر حضور مربیان مختلف در تراکتور شنیده می‌شد، اما گلی که مهاجم تعویضی سرخ‌پوشان آذربایجان به ثمر رساند، موجب شد تا فشارها هم تا حدودی از روی دوش منصوریان برداشته شود و او با روحیه بهتری تیمش را آماده دیدار با فولاد کند.

 

ورزش سه 

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-12-02 23:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Ali
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۰:۱۰
فقط پرسپولیس وچهل میلیون هوادارشو عشق است والبته بازیکنای با معرفتی مثل حاج‌ممد
ممد عباس زاده رو بقال سرکوچونم نمیشناخت اوردیمش توبزرگترین باشگاه ایران پرسپولیس معروفش کردیم‌ مشهورش کردیم ستارش کردیم حالا رفته باشگاه بی افتخار شهرستانی تبریز بخاطر دوقرون پولای شُبهِ ناکِ زنوزی جفتک بارو وملق میزنه ولوگو بوس میکنه!!!اینم درنوع خودش جالبه واقعا
Y
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۶:۵۵
اول اینکه یه سلام به اون دوستان و عزیزانی بکنم که تا تراختور ازربایجان یک باخت یا مساوی می کنه فوری کارشناس ورزشی می شوند و از بدی های تراختور می گویند یا اون افرادی زود زود نظر میگن و همه جا پر از خبر های تراختور می کنند بگویم که اگر مرد هستید بدون کمک بابا .... م س ع و دیگر دوستان قهرمان موفق شوید و.... یه سلامی هم بکنیم به ان افرادی که می گویند که چهل میلیون یا ... هوادار دارند بگوییم که پر هوادارترین تیم ایران تراختور شد در سایت فدراسیون فوتبال آسیا که در این نظر سنجی تیم هایی مثل استقلال و پیروزی و سپاهان و.. بود موفق شد و اثبات شد بخ شما ها
اقایان ما محمد عباس زاده عزیز می بالیم و بسیار عالی که این چنین بازیکن غیرتی در تیم ما هست . و فقط مانند بازیکن های دیگر در تیم های دیگر فقط ادعا نمی کند . موفق باشد با ارزوی سلامتی و شادی برای شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر