فهرست
صبحانه با آی اسپورت: توضیح یگان ویژه برای سروش
صبحانه با آی اسپورت: توضیح یگان ویژه برای سروش

صبحانه با آی اسپورت: توضیح یگان ویژه برای سروش

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره سروش رفیعی شروع کنیم. فرمانده یگان ویژه استادیوم آزادی در پاسخ به این سوال که چرا نیروهایش اجازه سلفی گرفتن بعد از بازی پرسپولیس و سایپا را به سروش رفیعی ندادند، به روزنامه گل گفت: «خطر مرگ یا آسیب دیدگی تماشاگران وجود داشت و به همین دلیل از رفیعی خواستیم به رختکن برود.

خواهش بختیار از مدیران استقلال

بختیار رحمانی که تاکید زیادی روز جدایی از استقلال دارد در تازه ترین پست اینستاگرامش درباره این موضوع نوشته: عزيزان من بازم ميگم با علي آقا منصوريان هيچ مشكلي ندارم و اميدوارم بتونه با استقلال به همه چيز برسه، ولي خب ناراحت هستم و خيلي عصبي و با روي خوش رفتم باشگاه كه جدا بشم، و هرچي كه پول هم باقي مانده بخشيدم، من ميدونم فقط و فقط ته داستان اينجوري بود، از ليست خارج كنند بايد پول بدن به ما ولي چيزي نگفتن تا ما بريم ، بابا من دارم داد ميزنم هيچ پولي نمي خوام ولي بازي سر ما در نياريد درست نيست من با هزارتا اميد و آرزو اومدم اينجا حالا به هر دليلي نشد و دلخوري از كسي ندارم من اينجوري نيومدم كه بخوان اينقدر ما رو عصبي كنند و ناراحت

برنامه طرفداران پرسپولیس برای کی روش

اوقتی کی روش در واکنش به مصاحبه تند برانکو، هفت ملی پوش پرسپولیس را از اردوی امارات برگرداند، طرفداران پرسپولیس قصد داشتند روز بازی مقابل سایپا علیه سرمربی تیم ملی شعار بدهند اما باشگاه پرسپولیس با فرا خواندن بوقچی ها به آنها اعلام کرد هرگونه حمله به کی روش از روی سکوها به ضرر هفت ملی پوش پرسپولیس تمام می شود و از آنها خواست فعلا سکوت کنند اما حالا که کی روش طی دو روز دو بار علیه برانکو موضع گیری کرده هواداران پرسپولیس هم کمپینی راه انداخته و قصد دارند روز دوشنبه 4 بهمن در جریان بازی پرسپولیس و گسترش فولاد با سرمربی تیم ملی تسویه حساب کنند.

پرسپولیس کوروشی را نمی خواهد

کمبود بازیکن در خط دفاعی باعث شده مدافعان مختلفی برای حضور در پرسپولیس کاندید شوند که البته برخی در فهرست خرید نیستند.به گزارش نامه نیوز، یکی از این مدافعان سیامک کوروشی مدافع تیم سایپاست که در تازه ترین مصاحبه اش نیز اعلام کرده اگر قرمزها رسما خواستار جذب او شوند رضایت نامه اش را از سایپا خواهد گرفت.ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اما بدون نام بردن از کوروشی تاکید کرده برخی بازیکنان که در فهرست خرید باشگاه قرار دارند، برای حضور در این تیم شرط و شروط مطرح کرده اند.

احتمال برکناری مرفاوی

مدیران صبای قم تا هفته شانزدهم لیگ فقط درصدد حمایت از مرفاوی برآمده اند و مشکلات مالی این باشگاه باعث شده تا مدیران صبا کمتر به مباحث فنی ورود کنند اما دیگر طاقت صبایی ها طاق شده و به دنبال سرمربی هستند. به تازگی هم اکبر میثاقیان به این باشگاه پیشنهاد شده است. مدیران صبا در حال بررسی هستند تا هر چه زودتر تکلیف کادرفنی را مشخص کنند.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-15 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر