فهرست
ماجراجویی طارمی و رامین: یک سرخ در لیگ اروپا
ماجراجویی طارمی و رامین: یک سرخ در لیگ اروپا

ماجراجویی طارمی و رامین: یک سرخ در لیگ اروپا

آی اسپورت- فوتبال ایران پس آزمون و جهانبخش، لژیونری به تیم‌های معتبر تحویل نداده و حضور بازیکنان ایرانی در لیگ‌های اروپایی، به تیم‌های درجه چندمی خلاصه می‌شود. حتی حضور علی کریمی در دیناموزاگرب هم زیاد طولانی نشد و او به تیم‌های درجه دو این کشور و لوکوموتیو زاگرب رفت. حالا شاید، یکی از دو ستاره فصل پیش پرسپولیس این قاعده را عوض کنند و فصل بعد بخشی از تیم‌شان در لیگ اروپا باشند.

دیناموزاگرب، شرایط مهدی طارمی را بررسی می‌کند قصد دارد با اضافه کردن او به خط حمله تیمش، قهرمانی لیگ را پس بگیرد. باشگاه خنت بلژیک که سهمیه لیگ اروپا گرفته هم با رامین رضاییان وارد مذاکره شده است. هر دو ماجرا، از انتقال ناموفق طارمی و رضاییان به ریزه اسپور جدی‌تر به نظر می‌رسد و هر دو نفر پس از یک انتقال بد و سپس یک فصل خوب در پرسپولیس، آماده انتقالی بزرگ هستند.

اگر انتقال یکی از این دو نفر به دینامو یا خنت نهایی شود، شاید فصل بعد یک ایرانی دیگر هم در لیگ اروپا، روبروی دیگر ایرانی‌های حاضر در این جام قرار بگیرد. به خصوص اگر تیم‌های جهانبخش و گوچی و تیم آینده آزمون هم به مرحله گروهی این مسابقات برسند.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-06-17 18:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محمد علی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
پرسپولیس در هشت تیم آسیاست.همه بازیکنانش را لازم دارد.سایت شما کاملا هدفمند اصرار دارد طارمی را از پرسپولیس جدا کند حتی اگر شده به یک لیگ درجه سه اروپایی برود.واضح است که نیت خوبی ندارید دلتان برای طارمی هم نسوخته فقط پرسپولیس را می خواهید ضعیف کنید.آنوقت می گویید چرا کاربران توهین می کنند.
666666666666666666
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
خودتون رو کشتین تا طارمی را‌ جدا کنین از پرسپولیس !!

طارمی امروز رفته باشگاه و گفته توافق مالی کردم برای سال جدید

یعنی قطعا موندنیه
تونبا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
آی اسپورت جان مادرت دست از سر پرسپولیس و طارمی بردار
ارتش سرخ
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
دست ازسرطارمی بردارید.خودمون بهش نیازداریم.نکنه انتظاردارین باسیدبلال ومسلمان قلیونی به جنگ قدرتهای آسیابریم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر