فهرست
قلعه‌نویی بازهم خود را به استقلالی‌ها ثابت کرد
قلعه‌نویی بازهم خود را به استقلالی‌ها ثابت کرد

قلعه‌نویی بازهم خود را به استقلالی‌ها ثابت کرد

آی اسپورت - گل گهر سیرجان تا به اینجای لیگ عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است و در بازی مقابل استقلال هم با وجود شکست بازی زیبایی را ارائه کرد. دلیل تحول نماینده فوتبال سیرجان نسبت به فصل هم فقط یک چیز است و حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت دلیل کیفیت بالای گل گهر می‌باشد.

تنوع تاکتیکی، نمایش‌های هجومی، ایجاد موقعیت های فراوان و آمادگی بالای بدنی از جمله خصوصیاتی است که امیر قلعه نویی با حضور خود به تیم گل گهر تزریق کرده است. فقط کافی است کیفیت گادوین منشا و میلاد زکی‌پور را با زمان حضورشان در استقلال مقایسه کنید آن وقت است که به تأثیر گذاری امیر قلعه نویی پی می‌برید.

عده‌ای از هواداران استقلال هنوز هم از فراری دادن ژنرال محبوبشان ناراحت هستند و حسرت روزهایی را می‌خورند که این مربی روی نیمکت استقلال حضور داشت. آن‌ها معتقدند با وجود فرد با دانشی مانند امیر قلعه نویی این تیم دیگر نباید دغدغه سرمربی می‌داشت و مدیران استقلال سالیان سال باید از وی در رأس کادرفنی استفاده می‌کردند.

به راستی که این هواداران حق هم دارند و طبق آمار آبی‌پوشان 3 بار فاتح لیگ برتر ایران شده‌اند و از قضا هر سه بار نیز با امیر قلعه نویی بوده است. گفتنی است تنها باری هم استقلال که در فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا به نیمه نهایی رسید امیر قلعه نویی سکان دار هدایت این تیم بود. از طرفی ژنرال استقلالی ها 2 جام حذفی هم برای آبی‌پوشان به ارمغان آورد و لقب پر افتخارترین مربی لیگ را هم یدک می‌کشد.

در پایان باید به این مورد اشاره کنیم که کاملاً قابل حدس است که امیر قلعه نویی در طول دوره سرمربیگری خود حداقل یک بار دیگر روی نیمکت استقلال خواهد نشست و باید ببینیم چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

۱۵ ۱  
آی اسپورت
2020-12-31 23:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
KEAn
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹، ۱۶:۰۳
بی صبرانه منتظرشیم و البته قبلش باید فرصت کافی به فکری داده بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر