فهرست
فوتبال نوجوانان آسیا؛ به اندونزی باختیم!
فوتبال نوجوانان آسیا؛ به اندونزی باختیم!

فوتبال نوجوانان آسیا؛ به اندونزی باختیم!

آی اسپورت – امروز در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال آسیا که در مالزی برگزار می‌شود تیم نوجوانان ایران با نتیجه عجیب و دور از انتظار 2-0 مغلوب اندونزی شد! در این بازی شاگردان عباس چمنیان ابتدا در دقیقه 4 گل اول را دریافت کردند و در وقت‌های تلف شده بازی هم دومین گل را خوردند تا این مسابقات را با یک شکست عجیب آغاز کنند. ایران که نایب قهرمان دوره قبل است، یکی از شانس‌های قهرمانی این مسابقات بود و اندونزی به عنوان یکی از تیم‌های سید چهار با ایران همگروه بود! در دیگر بازی این گروه امروز ویتنام و هند به مصاف هم خواهند رفت.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-09-21 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آنتی شومن
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۵۹
اندونری تو کجای فوتبال اسیا هست؟!!.اینم از اقای چمنیان.به لیست بلند بالای مایلی کهن و خاکپور و استیلی و....اسم اقای چمنیان هم اصافه کنید.مربی ایرانی تو فوتبال یعنی درجه اکابر تو دنیای فوتبال.هر چی علم و سواد خودش میخواد.مربی ایرانی اگه بدرد بخور بود تو یه تیم درجه سه اسیایی غیر از ایران بهش مربیگری پیشنهاد میکردن.ابروریزی تمومی نداره
حسین
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
اینم از مربی نوع وطنی ! اونایی که از کارلوس ایراد می گیرند و نسخه وطنی رو تجویز می کنند ، کلاهشون رو بالا بندارند !!! چرا تیمی که سال قبل ؟ آلمان رو چهارتایی کرد ، باید از اندونزی دو تا بخوره. تا شانس آوردیم که بیشتر نخوردیم. کار تیم مثل زمان دهداری بود که سانتر می کردیم که باوی بزنه !!!!!
۲
تراختوریسم
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
باختیم چون اینا مهم نیس! داریم واسه جام جهانی اماده میشیم !!! :) میترسم تو کنفرانس خبری بیان بگن چون به بازیکنان جوانمون(تو تیم زیر 16سال) میدان دادیم باختیم!! بابا جم کنید بساطتونو این آماده سازیتون 40،30 ساله آبرو برامون نذاشته حالا چه بهونه میارید؟! نکنه اندونزی با بزرگ سالاشون بازی میکردن؟؟!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر