فهرست
گزینه جدید استقلال؛ هموطن تیام
گزینه جدید استقلال؛ هموطن تیام

گزینه جدید استقلال؛ هموطن تیام

آی اسپورت – در شرایطی که مدیران استقلال از مدتها قبل و با توجه به افزایش نرخ دلار اعلام کرده بودند که سراغ بازیکن جدید نخواهند رفت و در شرایطی که خبر مشکلات مالی آبی ها، در 24 ساعت گذشته بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشته، سایت باشگاه خبرنگاران در خبری جالب مدعی شده که استقلال به دنبال جذب یک مهاجم سنگالی جدید است. به نوشته این سایت، آمادو سامب مهاجم ۳۰ ساله سنگالی که سابقه بازی در ایتالیا را دارد در تیررس استقلال ها قرار گرفته و مذاکرات غیر مستقیم با این بازیکن راست پا آغاز شده است تا اگر تیام نیامد، هموطنش جایگزین او شود.ارزش این بازیکن 275 هزار یورو است که استقلالی ها در نظر دارند با رقمی کمتر او را به خدمت بگیرند.

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2018-06-25 06:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
Vahid
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۰
حتی میتونه در کنار تیام یا روی نیمکت باشه هم از نظر قیمتی خوبه هم کارنامه ی به نسبت خوبی داره :)
!!!
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۰
چطوره مسی رو بگیرین بذارین وردست علی قربانی، اینجا که میرسه همه تون میشین مفسر و تحلیل گر و سیستم میچینید ولی زیر خبر بحران مالی استقلال میای تیمم، تیمم میکنی.
۶
Vahid
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۲
حالا چرا گریه میکنی:) میدونم میسوزی چون از نقلو انتقالات محرومین:) اشکتو پاک کن و توجه کن به خرید بازیکن استقلال:) در ضمن جوابتو دادم‌میتونی جواب بده همون جا:)
!!!
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
والا اونی که گریه میکنه تو هستی بچه جون. فازتون رو دوست دارم قبل لیگ تو توهم درو کردن همه هستین اخرش فدراسیون و کمیته داوران به خاطر اینکه این همه پول حروم تون کردن دست به کار میشن. ولی الان با یه وانت بازیکن کیلویی هم که خریدین میترسین تو سوپرجام شرکت کنید. حالا گریه کن عمو ببینه
۱
Vahid
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
اولا طبق معمول اسکی کردن یکی از ورزش های مفرح شماهاست پسرم:)
دوما حالا ما میتونیم بازیکن میخریم شماها نمیتونین بشینین گریه کنین :)
سوما اینکه بازیکنا حاضر نیستن بیان تیم دره پیت شما بازم‌ تقصیر ما نیس:)
حالا عمو جان بیا یه شکلات بدم گریه نکنی:)
۵
1
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
حالا متوجه شدین همه اینا یه نمایش مضحک از طرف افتخاریه تا بیشتر امتیاز بگیره؟؟؟ پول اسپانسر و سامانه هواداری و اسحاق جهانگیری کم بوده حالا دنبال امتیاز گرفتنه
۴
..
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
جونم عمو اسحاق
۴
....
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر