فهرست
بهبود قرارداد مرد سال فوتبال اروپا؛ به لطف مگوایر!
بهبود قرارداد مرد سال فوتبال اروپا؛ به لطف مگوایر!

بهبود قرارداد مرد سال فوتبال اروپا؛ به لطف مگوایر!

آی اسپورت - ویرجیل فن‌دایک در آستانه تمدید قرارداد خود با باشگاه لیورپول و افزایش دستمزد خود قرار دارد. البته انتقال رکوردشکن هری مگوایر به منچستریونایتد، نقش مهمی در پیشرفت این مذاکرات داشته است. ویرجیل فن‌دایک در ژانویه ۲۰۱۸ با عقد قراردادی پنج و نیم ساله به ارزش ۷۵ میلیون پوند به لیورپول پیوست و به گران ترین مدافع جهان تبدیل شد. در تابستان ۲۰۱۹ این رکورد فن‌دایک با انتقال ۸۰ میلیون پوندی هری مگوایر به منچستریونایتد شکسته شد و اکنون مسئولان لیورپول قصد دارند با بهبود شرایط قراردادی از مدافع هلندی خود قدردانی کنند.

فن‌دایک مطابق قرارداد کنونی خود که تا ژوئن ۲۰۲۳ اعتبار دارد هفته ای ۱۲۵ هزار پوند حقوق می‌گیرد اما امضای قراردادی جدید، او را تا ژوئن ۲۰۲۵ به قرمزها متعهد کرده و دستمزد او نیز با ارتقایی چشمگیر به ۲۰۰ هزار پوند در هفته خواهد رسید. مطابق ادعای میرر، مذاکرات میان دو طرف قبل از پیوستن مگوایر به یونایتد آغاز شده بود اما این انتقال رکوردشکن موجب شده تا نمایندگان فن‌دایک بتوانند راحت تر اهداف خود را دنبال کنند.

فن‌دایک ۲۸ ساله که فصل گذشته به لیورپول در راه ثبت ۲۲ کلین شیت لیگ برتری (رکورد لیگ های معتبر اروپایی) کمک کرده بود، برترین بازیکن فصل لیگ برتر را از آن خود کرد و چندی پیش در رقابت با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، عنوان مرد سال فوتبال اروپا را هم کسب کرد. فن‌دایک تا چندی دیگر باز هم با دو فوق ستاره دنیای فوتبال این بار بر سر عنوان مرد سال فیفا (The Best) رقابت خواهد کرد.

۱    
آی اسپورت
2019-09-08 19:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر