فهرست
استقلال قبل از بازی باخته بود
استقلال قبل از بازی باخته بود

استقلال قبل از بازی باخته بود

آی اسپورت - نتایج ضعیف این فصل استقلال در شرایطی یکی پس از دیگری از راه می‌رسد که پرسپولیس به عنوان رقیب دیرینه این تیم در این فصل دست به تاریخ‌سازی زده و تا آستانه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش رفته است. همین مساله باعث شده مدیران، کادرفنی و بازیکنان استقلال بیش از پیش تحت فشار رسانه‌ها قرار بگیرند و دست به اقدام‌هایی بزنند که شاید اوضاع این تیم را بدتر کند.

یک روز بعد از شکست استقلال برابر سایپا و حذف از جام حذفی جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره تشکیل شد و خروجی آن کسر 20 درصد از قرارداد بازیکنان و کادرفنی به عنوان جریمه نتایج ضعیف بود. بازیکنان بدون این که واکنشی نسبت به این موضوع نشان بدهند فردا سر تمرین رفتند اما امیرحسین فتحی به محل تمرین آمد و انتقاد تندی نسبت به عملکرد آنها داشت. نتیجه صحبت‌های تند فتحی اخراج موقت اسماعیلی و روزبه چشمی از تیم شد و آنها از لیست استقلال برای سفر به تبریز باز ماندند و نتوانستند در بازی برابر ماشین‌سازی برای آبی‌ها بازی کنند.

استقلال شرایط خوبی در بازی امروز نداشت اما شاید حضور اسماعیلی و چشمی در این بازی حتی به عنوان بازیکنان تعویضی می توانست شرایط را برای آبی‌ها تغییر بدهد. امروز علی کریمی در دقایق ابتدایی بازی با ماشین‌سازی مصدوم شد و شاید اگر روزبه چشمی حداقل روی نیمکت حضور داشت استقلال در پست هافبک دفاعی شرایط بهتری را تجربه می‌کرد و مرکز زمین را به حریف واگذار نمی‌کرد.

اما امروز خط آتش استقلال هم فاقد خلاقیت لازم بود و بازیکنی مثل فرشید اسماعیلی می‌توانست به تیم کمک کند ولی او در تهران ماند تا شفر فرصت استفاده کردن از او را از دست بدهد. استقلال این روزها خوب نتیجه نمی‌گیرد و شاید برای خروج این تیم از بحران نیاز باشد تمام ارکان باشگاه تصمیم‍‌های پخته‌تری را اتخاذ کنند، از بازیکنان گرفته تا کادرفنی و البته مدیران باشگاه.

ورزش 3

۵    
آی اسپورت
2018-11-05 21:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر