فهرست
چرا شانس دنیزلی کم شد؛ بازخوانی دو خاطره
چرا شانس دنیزلی کم شد؛ بازخوانی دو خاطره

چرا شانس دنیزلی کم شد؛ بازخوانی دو خاطره

آی اسپورت – مذاکرات تراکتورسازی که نمایندگانش در استانبول هستند با مصطفی دنیزلی خیلی خوشایند پیش نمی‌رود. این مربی 70 ساله که چند سالی است تقریبا از دایره مربیان فعال کنار افتاده، خیلی تمایل و انگیزه گذشته برای کار را ندارد. او که اولین بار با آجورلو به ایران آمد، هنوز هم آن ماجرای توافق تاریخی‌شان نقل محافل ورزشی است. جایی که سردار آجرلو به او گفته بود: «تو مصطفی، منم مصطفی! تو مسلمانی منم مسلمان، ولی تو کارهایی می‌کنی که من نمی‌کنم! پس بیا و تخفیف بده!» هنوز در یاد فوتبالی‌ها مانده است.

البته این بار دنیزلی برای تراکتورسازی خیلی ارزان‌تر خواهد بود اما او تقریبا دیگر حتی نیمی از انرژی سابقش را ندارد و تنها یک نام بزرگ برایش مانده و خودش هم انگار خیلی تمایلی به کار جدی ندارد. هرچند وسوسه قرارداد و پول مربیگری هنوز هم برایش جذاب خواهد بود. دنیزلی چهره‌ای جذاب برای فوتبال ایران بوده و هست و هنوز حامیانی سنتی دارد اما منتقدانی که شفر را با این همه انرژی یک بازنشسته می‌نامیدند، اگر دنیزلی این روزها را ببینند احتمالا حملات تندتری خواهند داشت.

دنیزلی شباهت زیادی به بلاژویچ در زمان بازگشت به ایران و رفتن به مس کرمان دارد و خیلی آن «پاشا»ی سابق نیست. البته آجورلو روی بداخلاق دنیزلی را هم دیده است. زمانی که او در کورس قهرمانی با تیم‌شان به اصفهان نرفت و تهران نشست تا پاس به ذوب آهن ببازد و آنها دو قهرمانی در لیگ برتر را در کارنامه نداشته باشند.

 

خبر آنلاین

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-01-17 11:07:00
نظر دهید

۲ نظر
عالیجناب سرخپوش
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
کاش دلیل نرفتن مصطفی پاشا به اصفهان را هم مینوشتید
دنیزلی نرفت تا از حق وحقوق بازیکنان دفاع کند
دنیزلی نرفت چون به " اصول " اعتقاد راسخ داشت و بر سر اصولش معامله نکرد حتی به قیمت از دست رفتن قهرمانی
کاش میگفتید ... کاش
۴
جواب عالیجناب سرخپوش
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
دوست عزیز مصطفی دنیزلی یکی از بهترین مربیان دنیا هستند. و سرمربی خیلی تیم های مطرح ترکیه و تیم ملی بودن . پرسپولیس در کارنامه ایشون . زیاد مناسب نیست .به نظرم پرسپولیس بدترین تیمی بود که ایشون سرمربی این تیم شد . خودشم این رو فهمید و به بهانه ی . مشکل خانوادگی ایران رو ترک کرد .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر