فهرست
فوری: دنیزلی از تراکتور اخراج شد
فوری: دنیزلی از تراکتور اخراج شد

فوری: دنیزلی از تراکتور اخراج شد

آی اسپورت – تیم تراکتور برای چهارمین هفته متوالی از رسیدن به پیروزی ناکام ماند. آن ها این بار برابر تیم قعرنشین جدول متوقف شدند تا صدای اعتراض هواداران تراکتور نیز بلند شود. البته تی تی ها هیچ شعاری علیه سرمربی تیم خود ندادند اما نارضایتی هواداران و همچنین سقوط به رده هشتم باعث شد تا مدیران باشگاه تصمیم جدیدی درباره کادرفنی خود بگیرند.

ساعاتی پس از تساوی برابر تیم بوشهری، محمدرضا زنوزی مالک تراکتور بعد از مشورت با مدیرعامل تصمیم گرفت تا مصطفی دنیزلی را از کار برکنار کند. این اتفاق در حالی رقم خورد که در میکسدزون مدیر رسانه ای تراکتور چنین خبری را «شایعه بی پایه و اساس» دانسته بود. به نظر می‌رسد زنوزی تصمیم خود را با کسی در میان نگذاشته بود و به یکباره آن را اعلام کرده است.

دنیزلی در حالی از سمت سرمربیگری تراکتور اخراج شد که تیم او هفت هفته درخشان را سپری کرد و با کلین شیت های متوالی، خود را به عنوان مدعی جدی قهرمانی مطرح کرد اما از دیدار با صنعت نفت، روند نزولی این تیم آغاز شد و حالا آن ها در رده هشتم جای دارند.

مصطفی دنیزلی هیچگاه طعم اخراج را در فوتبال ایران سپری نکرد و این نخستین باری است که برکنار می‌شود. این مربی ۶۹ ساله با پرسپولیس و پاس چهار فصل درخشان داشت اما اوضاع در تراکتور برای او خوب پیش نرفت.

نکته جالب این است که اخراج از تراکتور، سریع ترین جدایی دنیزلی از تیم های تحت هدایتش است. او در تیم هایش حداقل ۱۶ بازی را به عنوان مربی سپری می‌کرد اما این بار تنها سیزده مرتبه روی نیمکت تراکتور نشست. تراکتورِ دنیزلی امروز نمایشی بی نظم ارائه کرد که باب میل هواداران نبود اما بازیکنان نیز موقعیت های بسیاری را از دست دادند. دنیزلی که در نشست خبری آشفته به نظر می‌رسید، انتخاب ترکیب خود را هم اشتباه دانست و انتقاداتی را به بازیکنان انجام داد.

اما به هر حال این اتفاقی است که رخ داده و مصطفی پاشا از هدایت تراکتور کنار رفته است. تراکتور البته دو بازی معوقه هم دارد که شاید در صورت برگزاری آن ها اوضاع به شکلی دیگر پیش می‌رفت.

حالا تراکتوری ها منتظرند تا نهمین سرمربی خود در چهار سال اخیر را بشناسند. در این سال ها تونی اولیویرا، امیر قلعه نویی، یحیی گل محمدی، ارطغرل ساغلام، جان توشاک، محمد تقوی، ژرژ لیکنز و مصطفی دنیزلی روی نیمکت تراکتور نشستند. اگرچه در این سال ها اکثرا مربیان خارجی به تبریز رفته‌اند و سلیقه زنوزی هم به این سمت گرایش دارد اما مشخص نیست که پس از تجربه نه چندان خوب با لیکنز، توشاک و دنیزلی، انتخاب بعدی او از کدام بازار باشد.

لازم به ذکر است که طبق اعلام باشگاه تراکتور سرمربی موقت این تیم احد شیخ لاری خواهد بود.

 

ورزش سه 

۱ ۶  
آی اسپورت
2019-12-07 12:34:00
نظر دهید

۶ نظر
Arman
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۹
در این تیم چیزی به اسم ثبات وجود نداره .... و هیجوقت هم موفق نخواهند شد.
Arman
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۹
در این تیم چیزی به اسم ثبات وجود نداره .... و هیجوقت هم موفق نخواهند شد.
۴
بهروز
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۷
بي ريشه ها
۵
کاج کبیر
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۵
بزرگترین اشتباه رو انجام دادند، دنیزلی اگه دو بازی عقب مونده ش رو می برد فقط یک امتیاز با صدر فاصله داشت، پس بد نتیجه نگرفت و مربی جدید تا هماهنگ بشه، دوباره مثل پارسال فصل تموم شده و جام پَر....
۹
محسن
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۴
قهرمانی در لیگ،شخصیت میخواهد که بعضی تیمها مادرزاد ندارند و خریدنی هم نیست.در مقیاس بزرگ و جهانی،میتوان پاریس سن ژرمن را نام برد .چقدر بد است که استقلال خوزستان شخصیت قهرمانی داشته باشه و یه تیم پرمدعا و هوادار متوهم آن فقط ادعا و ادعا.زرت زرت میگن مربی بزرگ مربی بزرگ.اصلا به دیگر عوامل قهرمانی توجه ندارند.بیچاره از مربی بزرگ به خطیبی راضی شده اند.
حسین اهوازی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۱
لابد تقصیر محسن فروزانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر