فهرست
بختیار تایید کرد: بله، با رحمتی درگیر شدم
بختیار تایید کرد: بله، با رحمتی درگیر شدم

بختیار تایید کرد: بله، با رحمتی درگیر شدم

آی اسپورت- سوال روز استقلال حالا این است. بختیار رحمانی چرا جدا شد؟ شایعه‌ای که مطرح شده این است که دلیل جدایی رحمانی، درگیری‌اش با رحمتی بوده است. شایعه‌ای که این بازیکن تا حدودی آن را تایید می‌کند. بختیار رحمانی در این مورد گفت:«هرگز چنین چیزی نیست و من این تصمیم را با خواست خودم گرفتم. فکر نمی کنم نیازی باشد که من به این خاطر از استقلال جدا شوم و تصیمم به خاطر مسائل شخصی بود.مهدی از دوستان خوب من است و هیچ مشکلی با او ندارم. به هرحال در فوتبال گاهی اختلاف نظر پیش می آید و ما بچه نیستیم که این مسائل روی روابط مان تاثیرگذار باشد.

هنوز مهدی رحمتی یکی از بهترین دوستان من است.ما بعد از بازی جر و بحث کردیم و صدایمان روی هم بالا رفت. با این حال فوتبال است و این مسائل طبیعی است و فکر نمی کنم موضوعی که بین من و رحمتی پیش آمد، چیز خاصی باشد. من همان موقع هم هیچ اعتراضی به رحمتی نکردم چون او کاپیتان و بزرگتر تیم است و من خیلی خوب این مسائل را می دانم. همین الان هم می گویم که جدایی ام ازاستقلال به هیچ عنوان ربطی به رحمتی نداشت و این یک تصمیم شخصی بود.از همه هواداران استقلال تشکر می کنم ولی واقعا دوست ندارم آنها ناراحت باشند. فوتبال است و شاید روزی دوباره به این تیم برگشتم.»

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-01-11 18:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Hamid4ss
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸

دوست داریم بختیار همیشه تو قلب مایی4
۲
موراتا
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
هنوز که جدا نشده
۱
میلاد
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
بختیار میدونه اگه بمونه رحمتی با آدماش تو رسانه ها و سکوها نابودش میکنه
۴ ۱
علی
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۲۹
یه عده تو مطبوعات کمک می کنند رحمتی قرارداد میلیاردی ببنده حق الحمایت شون را هم میگیرند اینا کلن قرمز اند و از زمانی طرفدار رحمتی شدند که رفت تو خط حاشیه سازی برای استقلال وگرنه چرا همین ها برای تیم ملی از رحمتی حمایت نمی کنند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر