فهرست
دکه آنلاین: خشم برانکو
دکه آنلاین: خشم برانکو

دکه آنلاین: خشم برانکو

آی اسپورت –  خبر ورزشی با انتشار عکسی از مهدی طارمی نوشته که او به باشگاه خبر داده که دیگر سر تمرین پرسپولیس حاضر نخواهد شد و برانکو هم در واکنش به این موضوع گفته بازیکنی که دلش با تیم نیست را زوری نگه نخواهد داشت. خبر ورزشی به محرومیت سرور جپاروف و واکنش استقلالی ها به این اتفاق هم اشاره کرده است.

 

خبر ورزشی 17 دی
خبر ورزشی 17 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از منشا و احمدزاده به جریمه آنها توسط باشگاه اشاره کرده. جریمه ای که به نوشته این روزنامه قرار بوده رسانه ای نشود. این روزنامه از قول امید نورافکن هم نوشته که تکلیف لژیونر شدنش تا 48 ساعت آینده مشخص خواهد شد.

 

روزنامه گل 17 دی
روزنامه گل 17 دی

پیروزی با انتشار عکسی از برانکو به عصبانیت او از ناداوری ها علیه تیمش و تبعیض بین استقلال و پرسپولیس اشاره کرده. این روزنامه نوشته تکلیف حضور طارمی در الغرافه تا فردا مشخص خواهد شد. پیروزی در واکنش به اعتراض استقلالی ها به محرومیت جپاروف، به محرومیت 2 جلسه ای سعید عزت اللهی بعد از اخراج در بازی مقابل کره جنوبی اشاره کرده است.

 

پیروزی 17 دی
پیروزی 17 دی

همشهری ورزشی جلدش را به جهان پهلوان تختی اختصاص داده و با اشاره به پنجاهمین سالگرد درگذشت او گزارشی از سفر جهان پهلوان به کربلا منتشر کرده است.

همشهری ورزشی 17 دی
همشهری ورزشی 17 دی

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-01-07 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پیروزی
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
بازهم پیروزی آنلاین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر