فهرست
هوادار آسوده بخواب، درخشان‌ها بيدارند!
هوادار آسوده بخواب، درخشان‌ها بيدارند!

هوادار آسوده بخواب، درخشان‌ها بيدارند!

آی اسپورت - حمیدخان درخشان فرموده‌اند: «پرسپولیس كالدرون فقط روی ضربات ایستگاهی و پنالتی به گل می‌رسد. آنها هیچی نمی‌شوند.» محض اطلاع الكس فرگوسن تمام دوران عرض می‌شود كه غیر از این گل آخر جلوی فولاد، مطلقا هیچكدام از گل‌های پرسپولیس روی پنالتی، ضربات ایستگاهی، كرنر و حتی اوت دستی به دست نیامده. به عبارت دیگر تمام گل‌های به ثمر رسیده مقابل پارس جنوبی، نفت آبادان، استقلال، پیكان، شاهین و حتی بازی حذفی با ماشین‌سازی در جریان بازی بوده و از این بین، گل دوم در بوشهر بعد از رد و بدل شدن نوزده پاس سالم بین هشت بازیكن پرسپولیس به دست آمد؛ اما خب طبیعی است كه عالیجنابان حسد، چیزهای دیگری ببینند و بگویند.

استاد مرتضی فنونی‌زاده اخیرا نسخه پیچیده كه: «بهتر است كنعانی‌زادگان دفاع راست باشد» و البته پروفسور ضیا عربشاهی هم حكم كرده: «كالدرون از كوچینگ هیچی سرش نمی‌شود. تاكتیك‌های او باعث شده بازیكنی مثل ترابی به شدت افت كند.» همین ترابی كه بنا به شهادت آمار تا اینجا دومین بازیكن موثر لیگ بوده است. البته كه انتقادات نوبتی و معنادار از سوی حقوق‌بگیران شركت پیشكسوتان كهن جای تعجب چندانی ندارد، اما كالدرون مخصوصا از حمیدخان درخشان باید حلالیت ویژه بطلبد؛ به هر حال او بنیان‌گذار سجده بقا در پرسپولیس است و به گردن مردم دین تاریخی دارد، كسی كه تیمش پنج سال پیش بازی دو هیچ برده را جلوی نفت مسجد سلیمانی مساوی كرد كه چهل دقیقه آخر یك بازیكن كمتر داشت. كالدرون و معدل حقیر دو امتیاز از هر بازی كجا، شما و تیم درخشان‌تان كجا حمیدخان؟

موریانه‌ها به جان تاج و تخت پرسپولیس افتاده‌اند و از هیچ تلاشی برای به خاك انداختنش فروگذار نیستند. این وسط «هوادار» كجاست؟ شكم‌سیر و سرخوش از قهرمانی‌های پیاپی، تیم و مربی‌اش را زیر مشت و لگدهای غیرمنصفانه رها كرده و فقط دنبال ناكامی آخر فصل است تا با بغض و اندوه، جای برانكو را خالی كند و پست‌های آتشین روی صفحه‌اش بگذارد. در یك لیگ فشرده با پنج مدعی، هواداران پرسپولیس فعلا پایین‌ترین نرخ حضور در ورزشگاه طی یك دهه گذشته را به جا گذاشته‌اند و البته همچنان چشم و دل خیلی‌های‌شان دنبال خط و خال ستاره‌هاست؛ مثلا سروش رفیعی كه فقط با یك شوت و دو پاس كلیدی، جزو ضعیف‌ترین بازیكنان لیگ نوزدهم بوده و همین دو روز پیش بالاخره صدای گل‌محمدی را هم در آورد، اما هنوز یك عده از كالدرون كینه به دل دارند كه چرا ردش كردی! آسوده بخواب هوادار كه درخشان‌ها بیدار بیدارند.

بانک ورزش

۴۸ ۲  
آی اسپورت
2019-11-12 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۳۲
حرف مفت نزن مردک !1 تو اگه سنت نمیرسه ! جهت استحضارت !!!!! بگم اینا پیشکسوت و بزرگان پرسپولیس هستند . زمانی که امثال تو دنیا نیومده بودید ! برای شادی هوادارا در استادیوم ها ، تلاش می کردند .
۴
kean
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۰۶
بنیان‌گذار سجده بقا در پرسپولیس خخخخ اینو خوب اومدی البته این طرفدارای پیروزی یادشون نمیاد چون سه ساله فوتبال ایرانو میبینن ولی در مورد فوتبال اروپا هرچی بپرسی میگن چون فقط اروپا میدیدن خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر