فهرست
چرا هیچ‌کس حرف مددی را جدی نگرفت؟
چرا هیچ‌کس حرف مددی را جدی نگرفت؟

چرا هیچ‌کس حرف مددی را جدی نگرفت؟

آی اسپورت - در حالی که هیئت مدیره استقلال فقط به طور موقت محمود فکری را ابقا کرده بود، احمد مددی مدیرعامل این باشگاه در مصاحبه‌ای اعلام کرد تا پایان فصل از فکری حمایت می‌کنیم.

حمایت مددی از فکری کاملا طبیعی بود به هر حال او مدیرعامل باشگاه است و خوب می‌داند که اگر این کار را نکند، بازیکنان برای فکری و برای استقلال بازی نمی‌کنند مسلما اخباری که در رسانه‌ها درج می‌شود روی بازیکنان هم اثر دارد و نگاه آنها به تصمیمات مدیریتی در مورد کادر فنی است.

بر همین اساس احمد مددی با تاخیر چند روزه از محمود فکری حمایت و اعلام کرد او تا پایان فصل ماندگار است اما نکته اینجاست که هیچ کس حرف مدیرعامل استقلال را جدی نگرفت.

نزدیکان باشگاه و حتی برخی از بازیکنان معتقدند که فکری بازی به بازی جلو می‌رود و حتی باید همین بازی دوشنبه با مس رفسنجان را هم ببرد تا کارش به بازی بعدی مقابل فولاد خوزستان بکشد. این خطر محمود فکری را تهدید می‌کند که با اولین باخت یا خودش استعفا بدهد یا استعفایش بدهند! در نتیجه باید در هر بازی نتیجه بگیرد و به هیچ عنوان فرصتی برای ریسک کردن و یا جوانگرایی ندارد.

قبلا هم اشاره کردیم که اگر فکری در رفسنجان نتیجه نگیرد شاید خودش استعفا بدهد اما اینکه مددی می گوید تا پایان فصل از او حمایت می‌کنیم درواقع یک تصمیم مدیریتی غیر قابل باور است که بعید است خود مدیرعامل استقلال هم خیلی به این حرف ها اعتقاد داشته باشد. او البته خیلی دیر وارد عمل شد اما به هر حال از سرمربی تیمش حمایت کرد.

جالب اینکه در مورد خود مددی هم صحبت های زیادی مطرح می‌شد و خیلی‌ها می‌گفتند او رفتنی است اما شاید به خاطر در پیش بودن بحث خصوصی‌سازی و واگذاری سهام استقلال مددی و اعضای هیئت مدیره ماندنی شدند و محمود فکری هم که آلترناتیو چندان مهمی نداشت.

در حال حاضر قلعه‌نویی به خاطر ۵ گلی که از پرسپولیس خورده حداقل تا اطلاع ثانوی جایگزین فکری نمی شود و فرهاد مجیدی هم که در میان مدیران استقلال مخالفان زیادی دارد.

ختم کلام اینکه فکری باید بازی به بازی نتیجه بگیرد و هر بازی حتی با یک تیم ته جدولی برای او حکم فینال را دارد فینالی برای بقا.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2021-02-26 19:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر