فهرست
رئال مادرید و رد شانس جذب ستاره دانمارکی
رئال مادرید و رد شانس جذب ستاره دانمارکی

رئال مادرید و رد شانس جذب ستاره دانمارکی

آی اسپورت - یک سال پیش و در چنین رورهایی بود که اینتر برای خرید کریستن اریکسن، هافبک 29 ساله و دانمارکی تاتنهام به توافق رسید و این بازیکن راهی ایتالیا شد. اما این دوازده ماه به بدترین شکل ممکن برای کریستن اریکسن پیش رفته و او اغلب بازی های اینتر را از روی نیمکت تماشا کرده است. جدایی این بازیکن در فصل زمستان از اینتر قطعی شده و نام تیم های زیادی به عنوان مقصد احتمالی کریستن اریکسن مطرح شده است.

اما نشریه مارکا امروز در گزارشی مدعی شد مدیر برنامه این بازیکن در تماسی با مدیران رئال مادرید از علاقه موکلش برای انتقال به این تیم خبر داده، اما کهکشانی ها تمایلی به جذب کریستن اریکسن نشان نداده و شانس خرید او را رد کرده اند. زین الدین زیدان اعتقادی به سبک بازی این هافبک نداشته و معتقد است رئال مادرید نیازی به جذب او ندارد. جالب اینجاست یک سال قبل نیز خود کریستن اریکسن برای انتقال به برنابئو درخواست داده بود، اما در آن مقطع نیز رئال مادرید شانس خرید او را رد کرد و حالا برای دومین بار این اتفاق رخ داده است.

با انتصاب مائوریتسیو پوچتینو به عنوان سرمربی جدید پاری سن ژرمن، ممکن است شاگرد سابق او نیز راهی پاریس شود. البته کریستن اریکسن برای انتقال به اتلتیکومادرید نیز ابراز آمادگی کرده، اما دیگر تیم پایتخت اسپانیا نیز تمایلی به خرید او نشان نداده است.

     
آی اسپورت
2021-01-03 10:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر