فهرست
بازنده؛ فقط تیم بخت‌برگشته امید
بازنده؛ فقط تیم بخت‌برگشته امید

بازنده؛ فقط تیم بخت‌برگشته امید

آی اسپورت - از همان روزی که فرهاد از دخالت کمیته فنی پرده برداشت، معلوم بود این قصه بدون جنجال تمام نخواهد شد. مهدی تاج خیلی تلاش کرد فرهاد و استیلی را به‌هم نزدیک کند و دو طرف را کنار هم بالای سر تیم امید نگه دارد، اما در حالی‌که استیلی پذیرفته بود با تصمیم تاج کنار بیاید، فرهاد با یک پیام اینستاگرامی از همکاری با تیم امید انصراف داد و در ادامه جلسه خصوصی تاج و مجیدی هم بی‌نتیجه بود و کمیته فنی در نهایت از استیلی خواست به این دلیل که فرصت زیادی تا بازی‌های انتخابی المپیک نمانده و انتخاب سرمربی جدید منطقی نیست، خودش با حفظ سمت، سرمربی تیم امید شود. اما درست همان روزی که استیلی با همکاری شاهرودی و امامی‌فر، تمرین امید‌ها را زیر نظر گرفت، مسیر تازه‌ای جلوی پای امید‌ها باز شد؛ مسیر جنجال...

حمید استیلی به تلویزیون رفت و در برنامه میثاقی درباره تیم امید حرف زد. او با احترام به شخصیت حقوقی فرهاد مجیدی، درباره سرمربی مستعفی تیم امید گفت: «به اندازه توانش برای تیم زحمت کشید، اما بعد از پایان حرف‌های استیلی، فرهاد روی خط آمد و کمیته فنی و استیلی و ساکت و تاج را به توپ بست. فرهاد که دو هفته پیش گفته بود: «تاج بهترین مدیری است که در تاریخ حضورم در فوتبال دیدم»، این بار مدعی شد: «تاج در تیم امید ضعیف عمل کرد!» احتمالاً فرهاد توقع داشت رئیس فدراسیون، کمیته فنی فدراسیون را منحل و مدیرفنی تیم را هم برکنار کند.

بعد از حرف‌های مجیدی، استیلی دوباره روی خط آمد و گلایه کرد چرا فرهاد حقایق را وارونه جلوه داده است. اکبر محمدی هم که از سوی فرهاد به دخالت، بی‌سوادی و... متهم شده بود، روی خط برنامه فوتبال برتر افشا کرد فرهاد می‌خواست برادرش فرزاد را به‌عنوان دستیار کنار خودش داشته باشد. جنجال امید با اتمام برنامه دوشنبه‌شب فوتبال برتر به پایان نرسید و همچنان ادامه پیدا کرد. این‌بار نمازی، محصص و دیگران هم وارد بحث شدند و درباره ادعا‌های مجیدی و استیلی حرف زدند.

فرهاد، استیلی را به دخالت در کارش متهم کرده است، اما محمد حبیبی، مربی دروازه‌بانان تیم امید به ساکت گفته: «خود مجیدی از استیلی خواست در جلسه آنالیز شرکت کند و برای امید‌ها حرف بزند.» این حرف را نمازی هم به زبان آورد: «من دخالتی از استیلی ندیدم.» همچنین دو نفر از بازیکنان تیم امید هم به فدراسیون گفته‌اند: «استیلی قبل از بازی با ازبکستان دو توصیه اخلاقی به بچه‌ها کرد و بعد مجیدی از او خواست درباره مسائل فنی هم حرف بزند.»

حمید استیلی هم می‌گوید: «من هیچ دخالتی در مسائل فنی نکردم، من فقط مدیر فنی بودم و نقش نظارتی داشتم. فرهاد از روز اول می‌دانست سمت من مدیر فنی تیم است، نه سرپرست. در ازبکستان هم مجیدی از من خواست برای بچه‌ها صحبت کنم.» دعوای تیم امید ادامه دارد و این وسط بازنده تیم امید است که زمان را از دست می‌دهد. کاش پرونده این جنجال بسته می‌شد.

     
آی اسپورت
2019-10-09 17:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر