فهرست
آشفته بازار؛ بحران سپاهان را به آغوش کشید
آشفته بازار؛ بحران سپاهان را به آغوش کشید

آشفته بازار؛ بحران سپاهان را به آغوش کشید

 

آی اسپورت- تیم فوتبال سپاهان با قبول هشتمین شکست فصل بیش از گذشته وارد بحران شد. تیم فوتبال سپاهان در لیگ هفدهم همواره با ارائه بازی های تماشاگر پسند مورد تحسین واقع شده و شاید حمایت رسانه ها از نوع فوتبال کرانچار، یکی از دلایل عدم اخراج این سرمربی با تجربه بوده است؛ با این حال دو شکست پیاپی و مشاهده چیزی که در زمین اتفاق می افتد، روی دیگر سکه تیم کرانچار است.

 آشفتگی امان سپاهان را بریده است

سپاهان در شرایطی دو دیدار اخیر را با نتایجی مشابه پشت سر گذاشته است که آشفتگی، سراسیمگی و عدم آمادگی روحی بازیکنان را می توان به وضوح در حرکات آنها مشاهده کرد. کرانچار در میانه فصل با جدایی شاهین ثاقبی که از سوی هواداران تحت فشار قرار داشت، موافقت کرد و در دیدار برابر سپیدرود نیز از حسن جعفری در ترکیب تیمش استفاده نکرد تا این بازیکن نیز که از سوی برخی هواداران با مخالفت و اعتراض روبرو شده بود، از ترکیب اصلی تیم دور شود؛ با این حال همانطور که در دیدار امروز کاملا واضح بود، بازیکنان سپاهان هیچ کدام در حد و اندازه های سطح واقعی خود ظاهر نمی شوند و این موضوع فراتر از عملکرد دو یا سه بازیکن خاص است. سردرگمی در حرکات و عجله بازیکنان برای شروع سریع بازی و حرکت به سمت دروازه حریف و البته ناکامی، شاید واضح ترین چیزی بوده که مخاطب دو دیدار قبلی سپاهان آن را درک کرده است. موضوعی که علاوه بر شرایط فنی به ضعف روانی بازیکنان نیز بازمی گردد و علیرغم تلاش زیادی که آنها در زمین دارند، نمی توانند خواسته های مربی را به اجرا بگذارند. کرانچار و تیمش از 20 دیدار مسابقات لیگ هفدهم تاکنون تنها 4 پیروزی به دست آورده و این روند عدم نتیجه گیری همچنان ادامه دارد.

دخالت استاندار برای تغییر مدیرعامل

پس از شکست برابر سپیدرود محسن مهرعلیزاده که طی روزهای اخیر با درخواست های زیاد هواداران برای دخالت در تصمیمات باشگاه مواجه شده است، دست به کاری غیرمنتظره زد و خواستار انجام اقدامات لازم برای بازگشت سپاهان به روزهای خوبش شد. البته استاندار اصفهان پا را از این هم فراتر گذاشت و به صورت صریح خواستار اخراج محسن طاهری مدیرعامل سپاهان شده است.

در انتظار تغییرات در سپاهان

نتایج ضعیف سپاهان همچنان ادامه دارد، اما بعید به نظر می رسد که با وجود این نتایج همچنان شاهد انفعال مدیران رده بالای شرکت فولاد مبارکه باشیم. حتی اگر استاندار اصفهان به صورت مستقیم برای تغییر شرایط در سپاهان دست به کار نمی شد، انتظار تغییر مدیرعامل و کادر فنی تیم وجود داشت؛ ولی حالا تغییر محسن طاهری دستور کار جلسه هیئت مدیره باشگاه سپاهان است که به زودی تشکیل جلسه خواهد داد و شاید کرانچار نیز آخرین حضور خود را مقابل سپدرود تجربه کرد.

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-01-19 20:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر