فهرست
مرواریدی به شماره نود
مرواریدی به شماره نود

مرواریدی به شماره نود

آی‌اسپورت- گلزن نیجریه‌ای پرسپولیس در بازی مقابل الاهلی عربستان، یک بار دیگر توانایی‌های خود را اثبات کرد. گادوین منشا، مهاجم پرسپولیس، با اینکه کمتر از سی دقیقه برای تیمش در بازی مقابل الاهلی به میدان رفت اما عملکردی درخشان داشت و نه تنها توانست گل دوم و گل تساوی‌بخش پرسپولیس را با یک ضربه زیبا به ثمر برساند، بلکه در تمام دقایق حضور خود در زمین دوندگی بسیار زیادی داشت و فشار زیادی بر خط دفاع حریف عربستانی وارد کرد.

شماره ۹۰ پرسپولیس در اولین تجربه آسیایی خود موفق شد یک گل دیدنی و حساس به ثبت برساند و با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه الاهلی را باز کرد. این دومین گل منشا با لباس پرسپولیس بود که البته همانند گل اول او که در بازی مقابل تراکتورسازی در هفته دوم لیگ به ثمر رسیده بود، دومی نیز با یک ضربه از پشت مجوطه جریمه وارد دروازه حریف شد.

منشا اگرچه در این بازی هم مانند دیدارهای قبلی پرسپولیس نصفه و نیمه برای سرخپوشان به میدان رفت اما باز هم به خوبی نشان داد مهاجم بسیار توانمندی است و این قابلیت را دارد که در سخت‌ترین دقایق در نقش یک منجی برای تیمش ظاهر شود. مروارید سیاه سرخ‌ها، در همین مدت کوتاه حضورش در پرسپولیس زیاد در بین هواداران این تیم محبوب شده و در حال حاضر یکی از رویاهای هواداران پرسپولیس این است که شاهد درخشش زوج مهدی طارمی و گادوین منشا در پیشانی خط حمله تیم محبوبشان باشند. رویایی که برای محقق شدن نیاز به آمادگی کامل هر دو مهاجم پرسپولیس یعنی طارمی و منشا دارد.

باید دید منشا که به احتمال زیاد در ادامه لیگ پای ثابت ترکیب پرسپولیس خواهد بود، آیا می‌تواند در ادامه فصل با گل‌های زیاد، تبدیل به بهترین مهاجم خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس شود یا خیر. اتفاقی که با توجه به قابلیت‌های منشا به هیچ وجه برای این بازیکن نیجریه‌ای دور از دسترس نخواهد بود.

۲۹    
آی اسپورت
2017-08-23 02:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر