فهرست
اولین سفر سامان خارج از تبریز: کوچ غیر اجباری
اولین سفر سامان خارج از تبریز: کوچ غیر اجباری

اولین سفر سامان خارج از تبریز: کوچ غیر اجباری

آی اسپورت – دو سال قبل و در روزهای بد پرسپولیس، سامان نریمان جهان ستاره تراکتورسازی و لیگ برتر بود. یک هفته مانده به پایان لیگ که تیم نصفه و نیمه برانکو در تبریز مقابل گسترش فولاد شکست خورد، نریمان جهان با زدن سه گل در تهران استقلال را نابود کرد و پرونده قلعه‌نویی در این تیم را بست. چند ماه قبل، او با ساختن یک گل و زدن یک گل دیگر به پرسپولیس در آزادی، نیمکت پرسپولیس را هم از علی دایی گرفته بود. سامان 23 ساله سرنوشت سرخابی‌ها را تغییر می‌داد اما خیلی زود سرنوشت او هم عوض شد. پرسپولیس با برانکو اوج گرفت و سامان، روی نیمکت تراکتور و گسترش نشست و این فصل، پیراهن ماشین‌سازی را پوشید.

معدود تصاویر خوب ماشین سازی در این فصل، به نریمان جهان گره خورده است. تنها برد آن‌ها در هفته اول، با گلزنی سامان بدست آمد و آخرین باری که این تیم نباخت، بازی با استقلال در ورزشگاه آزدی و با گل مساوی نریمان جهان بود. با این وجود، دوران حضور سامان در ماشین سازی هم پایان تلخی داشت. پایانی با 9 باخت پیاپی، چسبیدن به قعر جدولی و خداحافظی با خطیبی، که او را به تراکتور و ماشین سازی برده بود.

از زمان اوج گرفتن پرسپولیس و افت سامان، او نه فصل پیش و نه این فصل نمایش خوبی مقابل تیم برانکو نداشت. حالا او حضور در پرسپولیس را به عنوان آخرین راه حل برای پایان روزهای سخت و بازگشت دوباره به اوج انتخاب کرده است. اولین سفر سامان به جایی غیر از تبریز، به این امید که مهاجرت، دنیای او را هم تغییر دهد.

۷    
آی اسپورت
2017-01-03 14:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر