فهرست
غفوری: مانع ادامه صدرنشینی ازبک ها می شویم
غفوری: مانع ادامه صدرنشینی ازبک ها می شویم

غفوری: مانع ادامه صدرنشینی ازبک ها می شویم

آی اسپورت- وریا غفوری همچنان یکی از مردان مورداعتماد کی روش است و با وجود نمایش های ضعیف در سپاهان و استقلال هنوز به تیم ملی دعوت می شود. او درباره اردوی ارمنستان می گوید:«اردوی بسیار خوبی داشتیم. امکانات فوق العاده ای در اختیارمان بود. تمرینات خوبی انجام دادیم و یک بازی دوستانه هم برگزار کردیم تا بازیکنان بیشتر با هم هماهنگ شوند.»

غفوری درباره اینکه با توجه به غیبت لژیونرها چه لزومی داشت این اردو برگزار شود، می گوید:«لزوم برگزاری اردو را کی روش تشخیص داد. قطعا هم کسی به اندازه او از شرایط تیم ملی و بازیکنان خبر ندارد که بخواهد برای آنها تصمیم بگیرد. مطمئن باشید این اردو به نفع تیم ملی بود وگرنه کی روش آن را برنامه ریزی نمی کرد.»

او درباره بازی حساس با ازبکستان می گوید:«حتما بازی بسیار دشواری خواهیم داشت. ازبک ها می خواهند به صدرنشینی شان ادامه دهند اما ما مانع این کار می شویم. می خواهیم برای برد به زمین برویم اما تساوی هم نتیجه خوبی است. ازبکستان را دستکم نمی گیریم چون تیمشان را تقویت کرده اند و صعود به جام جهانی را می خواهند. می دانیم کار سختی داریم اما کی روش هم مربی باهوشی است و می داند از موانع سخت چطور عبور کند. ما برای این بازی استرس نداریم و می خواهیم از بازی خارج از خانه امتیاز بگیریم.»

۱    
آی اسپورت
2016-10-05 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر