فهرست
بررسی خرید پرسپولیس؛ آمار عجیب در شوت‌زنی!
بررسی خرید پرسپولیس؛ آمار عجیب در شوت‌زنی!

بررسی خرید پرسپولیس؛ آمار عجیب در شوت‌زنی!

آی‌اسپورت- پرسپولیس بعد از اینکه موفق به جذب رضا شکاری نشد و این بازیکن به تراکتور پیوست، سراغ هم‌بازی او رفت. امیر روستایی که فصل قبل در پیکان بود، در تیم ملی امید هم‌بازی شکاری است. روستایی روز قبل با پرسپولیس به توافق رسید تا به کمک خط حمله این تیم برود. امیر روستایی در ۲۳۸ دقیقه از لیگ هجدهم برای پیکان بازی کرد.

امیر روستایی در پیکان معمولا زننده ضربه نهایی بود و علاقه‌ای به ارسال پاس کلیدی نداشت. این بازیکن ۱۵ شوت در این مدت کوتاه به سمت دروازه حریفان شلیک کرد که علاقه او به شوت‌زنی را نشان می‌دهد. البته دقت شوت روستایی پایین بود و فقط ۳ شوت از این ۱۵ تلاش روستایی برای گلزنی، در چارچوب بود. امیر روستایی فصل گذشته ۱۱ مرتبه هم اقدام به ثبت دریبل کرد که ۹ تلاش او ناموفق بود و موفق به ثبت فقط دو دریبل شد. امیر روستایی در پست‌های هافبک تهاجمی، وینگر و مهاجم برای پیکان بازی کرده و بهترین عملکردش در تک مسابقه‌ای بود که به عنوان وینگر چپ بازی کرد و تنها گلش را هم زد.

مجموعا روستایی سه فصل در لیگ برتر برای پیکان بازی کرد. او در ۱۴۹۴ دقیقه‌ای که در مسابقات حضور داشت دو گل زد و یک پاس‌گل داد. همچنین سه مرتبه هم از حریفان پنالتی گرفت که جالب است ۲پنالتی از این ۳ پنالتی را مهدی شیری بازیکن فعلی پرسپولیس گل کرده بود.

۲    
آی اسپورت
2019-07-15 14:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر