فهرست
احمد خلیل در العین؛ ۴مرد سال آسیا در یک گروه
احمد خلیل در العین؛ ۴مرد سال آسیا در یک گروه

احمد خلیل در العین؛ ۴مرد سال آسیا در یک گروه

آی اسپورت- پس از چند روز کش و قوس، سرانجام پیوستن احمد خلیل از الجزیره به العین امارات قطعی شد. مرد سال فوتبال آسیا تا فصل گذشته عضو تیم الاهلی بود اما در ابتدای این فصل به الجزیره امارات پیوست. با این حال باشگاه العین پس از مذاکره با تیم جدید احمد خلیل توانست این بازیکن را به خدمت بگیرد. قرارداد او امروز ثبت خواهد شد.

با حضور احمد خلیل در العین، این تیم متمول و قوی اماراتی، قدرتمندتر از قبل خواهد شد. عمر عبدالرحمان و کایو ستاره‌های فصل گذشته العین بودند و مارکوس برگ مهاجم ملی‌پوش سوئد هم ابتدای فصل به این تیم آمد و حالا احمد خلیل هم به جمع آنها اضافه شده است. العین در لیگ قهرمانان آسیا در صورتی که در مرحله پلی‌آف تیم ملکیه بحرین را شکست دهد با استقلال، الهلال عربستان و الریان قطر همگروه خواهد شد و به این ترتیب 4 بازیکن با سابقه انتخاب به عنوان مرد سال آسیا در این گروه حاضر خواهند بود.

احمد خلیل در سال 2015، عمر عبدالرحمان در سال 2016 و عمر خریبین در سال 2017 به عنوان مرد سال فوتبال آسیا انتخاب شدند و سرور جپاروف بازیکن فعلی استقلال هم دو بار در سال‌های 2008 و 2011 به این عنوان دست یافته است.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2018-01-11 16:14:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
فقط خدا بهمون رحم کنه
عمرعبدالرحمان العراقی
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
اخ ژوووووووون.چه شبی داریم اون شب
حسین آبی
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۳
هم لنگ و پاره میکنیم هم اینارو
عمر خری بین هستم
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
چه شبی داشتم اون شب که با 5 گل پارتون کردم و آقای گل و مرد سال فوتبال آسیا شدم!تشکر از همه لنگی ها.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر