فهرست
دیسلایک؛ سیاه جامگان-پرسپولیس باز هم در ثامن
دیسلایک؛ سیاه جامگان-پرسپولیس باز هم در ثامن

دیسلایک؛ سیاه جامگان-پرسپولیس باز هم در ثامن

آی اسپورت – طبق اعلام رسمی مسئولان فدراسیون فوتبال بازی روز جمعه سیاه جامگان و پرسپولیس از هفته نوزدهم لیگ برتر در زمین چمن افتضاح ورزشگاه ثامن برگزار خواهد شد. آن هم در حالیکه یک ورزشگاه خوب و مجهز با چمن مطلوب به نام ورزشگاه امام رضا در مشهد وجود دارد! چند هفته پیش هم بازی سیاه جامگان با استقلال در همین ورزشگاه برگزار شد که آن تصمیم هم صدای همه اهالی فوتبال را درآورده بود. اما گویا در مشهد همه تصمیم گرفته‌اند خودشان را به نشنیدن بزنند! اگر بنا به شنیدن بود باید حرف‌های رضا مهاجری سرمربی پدیده را می‌شنیدند که پس از بازی همین هفته در مقابل صنعت نفت آبادان به طعنه گفت: «ورزشگاه امام رضا را موزه کنید!»

دقیقا مشخص نیست دلیل این تصمیم‌های عجیب و غریب چیست. گفته می‌‌شود به خاطر اینکه ورزشگاه امام رضا در مرکز شهر مشهد قرار دارد برگزاری بازی‌های حساس در آن باعث ایجاد بی‌نظمی و ترافیک در شهر می‌شود. به همین دلیل بازی تیم‌های مشهدی در مقابل پرسپولیس و استقلال را در ورزشگاه ثامن برگزار می‌کنند. بسیار خب! پس چرا بقیه بازی‌ها به ورزشگاه امام رضا منتقل نمی‌شود؟ چند ماه پیگیری‌های عادل فردوسی پور باعث شد چند بازی در این ورزشگاه برگزار شود اما مدتی است دوباره مجوز برگزاری بازی در این ورزشگاه صادر نمی‌شود.

۶۷ ۱  
آی اسپورت
2018-01-07 10:40:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
هیچ جای دنیا به اندازه ایران بی برنامه نیستن . واقعا متاسفم برای این نوع مدیریت وقتی هر احمق بیسوادی تصمیم گیر میشه بهتر از این نمیشه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر