فهرست
نفت-استقلال خوزستان: بازی در بحران
نفت-استقلال خوزستان: بازی در بحران

نفت-استقلال خوزستان: بازی در بحران

آی‌اسپورت- نفت طلائیه و استقلال خوزستان در شرایطی فردا با هم بازی می‌کنند که هیچ کدام اوضاع مناسبی از نظر مالکیتی و مالی ندارند و مشکلات زیادی را پشت سر می‌گذارند.

استقلال خوزستان نتایج خوبی نگرفته و 7 امتیازی است. نفت طلائیه هم 9 امتیاز تا اینجای فصل گرفته و دو پله بالاتر از استقلال خوزستان در رده سیزدهم است. دو تیمی که با وضعیت کنونی امید زیادی هم به بالا آمدن در جدول ندارند و شاید از همین حالا برای ماندن در لیگ برتر می‌جنگند. ویسی امروز در نشست خبری هم درباره مشکلات باشگاه‌اش صحبت کرده و گفته: « امیدوارم از تیم ما حمایت شود، مجلس محترم از ما حمایت کند تا مشکلات مالکیتی‌مان مشخص شود و هواداران را خوشحال کنیم.»

وضعیت نفت و درخشان هم شباهت زیادی به مشکلات استقلال خوزستان و ویسی دارد. درخشان هم موضعی مشابه ویسی درباره تیم‌اش داشته و گفته: « فکر نمی‌کنم فوتبال هیچ مملکتی به این شکل باشد که به تیم‌ها هیچ کمکی نشود. باشگاه‌های ما هر روز در کش و قوس یکسری جریانات برای دو باشگاه است که این روی تیم تاثیر می‌گذارد. آقای ویسی اگر صحبتی کرده، نظر خودش بوده، اما من در مورد بازیکنان خودم می‌گویم که بازیکنان من هنوز ذهنیت‌شان آماده نشده که فقط به فوتبال فکر کنند که این خوب نیست، مخصوصاً برای باشگاهی که می‌خواهد در لیگ قهرمانان بازی کند.»

دو باشگاه هم‌چنان بدهی‌های زیادی به بازیکنان سابق و فعلی خود دارند و هر دو درگیر مشکلات مالکیتی هستند. مشکلاتی که حتی یکی از آن‌ها را تا آستانه کنار گذاشته شدن از لیگ برتر هم پیش برده است. در این شرایط بازی کردن دو تیم مقابل هم شاید حکم بازی شش امتیازی برای نبرد بقا را داشته باشد. زمان زیادی تا پایان لیگ مانده اما به نظر نمی‌رسد دو تیم با ادامه روند فعلی توان بالا کشیدن خود از جدول را داشته باشند.  

 

     
آی اسپورت
2017-10-16 17:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر