فهرست
دکه آنلاین: دعوای سرخابی
دکه آنلاین: دعوای سرخابی

دکه آنلاین: دعوای سرخابی

آی اسپورت – خبر ورزشی تیتر یکش را به بالا گرفتن اختلاف پرسپولیس و استقلال بعد از محرومیت جپاروف اختصاص داده و نوشته که آبی ها به دنبال محرومیت برانکو، امیری و خلیل زاده هستند. برادر مهدی طارمی گفته که به برادرش در پرسپولیس بد و بیراه می گفتند. سازمان لیگ اعلام کرده جپاروف در بازی با سایپا محروم است. خبر ورزشی به شرایط سخت استقلال برای تمدید قرارداد شفر هم اشاره کرده.

 

خبر ورزشی 18 دی
خبر ورزشی 18 دی

تیتر یک گل گفتگوی اختصاصی با علی کریمی است. سرمربی سپیدرود گفته قبلا 2 بازیکن سفارشی داشتیم اما حالا 20 بازیکن سفارشی داریم. این روزنامه از قول فرشید اسماعیلی هم نوشته که دوست دارد روزی جلوی اینیستا بازی کند. این روزنامه درباره آخرین وضعیت یحیی در تراکتور هم گزارشی منتشر کرده است.

 

روزنامه گل 18 دی
روزنامه گل 18 دی

پیروزی با اشاره به کلیپی که استقلالی ها درباره هل دادن داور چهارم بازی نفت و پرسپولیس توسط برانکو منتشر کرده اند، مدعی شده که این کلیپ آن چیزی نیست که آبی ها به دنبال اثباتش هستند و استقلالی ها را متهم به جعل آفرینی کرده. این روزنامه نوشته طبق گفته کارشناسان داوری، 9 پنالتی برای پرسپولیس در این فصل گرفته نشده

پیروزی 18 دی
پیروزی 18 دی

 همشهری ورزشی با انتشار عکسی از مسعود شجاعی در حال گریه کردن به مصاحبه او با یک روزنامه اسپانیایی اشاره کرده که کاپیتان سابق تیم ملی ماجرای بازی کردنش جلوی مکابی را شرح داده و گفته که دوست دارد دوباره در تیم ملی بازی کند.

همشهری ورزشی 18 دی
همشهری ورزشی 18 دی

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-08 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر