فهرست
دایی در کنفرانس؛ شرایط ما خوب نیست
دایی در کنفرانس؛ شرایط ما خوب نیست

دایی در کنفرانس؛ شرایط ما خوب نیست

آی اسپورت – علی دایی در نشست خبری خود قبل از باززی فردای تیمش مقابل استقلال مدعی شد سایپا برای برد به مصاف مهمانش می رود. صحبت های او را بخوانید:

  • فردا یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین بازی‌ها را در پیش داریم. استقلال تیم بسیار خوبی است و هواداران خوبی دارد که همیشه از این تیم حمایت می‌کنند.
  • استقلال خوشبختانه یا بدبختانه در دو بازی قبلی برابر نفت مسجدسلیمان برنده بود و نشان داد تیم خوبی است. ما دو بازی در لیگ و جام حذفی برابر استقلال پیش رو داریم. شناخت خوبی از استقلال داریم. استقلال تیم بزرگی است و مهره‌های خوبی دارد. کادرفنی بزرگی در استقلال کار می‌کنند اما ما فقط سه امتیاز را می‌خواهیم. در این مدت تمرینات بسیار خوبی داشتیم و استقلال را به خوبی آنالیز کردیم و نقاط و ضعف قوت آنها را می‌شناسیم. متاسفانه شرایط ما به دلیل آسیب دیدگی چند بازیکن، خوب نیست و کمبود بازیکن داریم اما به فکر سه امتیاز در بازی خانگی هستیم.  بازیکنان تمرینات خوبی داشتند و انگیزه بالایی دارند تا دست پر زمین را ترک کنیم.
  • ما به کسی استراحت نمی‌دهیم. ترابی با ما دو جلسه تمرین کرده است و اگر احتیاج داشته باشیم، از او استفاده می‌کنیم.
  • ما مصدوم داشتیم و چند بازیکن نیز در تمرینات ریکاوری می‌کردند. ترابی در تیم ملی بود و چند بازیکن در تیم امید داشتیم و بعضی روزها با 15 بازیکن تمرین کردیم. در این 2-3 روز، اکثریت بازیکنان تمرین کردند. این وضعیت البته مهم نیست و ما با وجود کمبودها برای برد می‌جنگیم.
  • زمین تختی اصلا خوب نیست اما متفاسفانه باید در این زمین بازی کنیم. در زمین اصلی به دلیل مسائل امنیتی نمی‌توانیم بازی کنیم. شرایط زمین خوب نیست و روی کار هر دو تیم تاثیر می‌گذارد. ما می‌خواهیم روی زمین بازی کنیم و برای این کار تمرین کردیم اما زمین شاید کیفیت کار را پایین بیاورد.
  • رضا علیاری و سلطانی مهر و چند جوان دیگر را در این دیدار نداریم. روی بازیکنان جوان حساب کرده بودیم و سارفو نیز مصدوم شده و وضعیت او مشخص نیست. همچنین پای رمضانی نیز در تمرین پیچید و وضعیت او معلوم نیست. صادق بارانی و شاه‌علی‌دوست نیز به تازگی به ما اضافه شدند. تعداد مصدومان ما زیاد بود اما در چند روز گذشته تمرینات خوبی داشتیم. امین حاج‌محمدی نیز 2-3 روز است که به تیم ما اضافه شده است. در خط دفاعی با کمبود بازیکن رو به رو هستیم.
     
آی اسپورت
2018-10-18 13:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر