فهرست
نقل قول‌های روز: برنامه‌ریزی برای کتک کاری
نقل قول‌های روز: برنامه‌ریزی برای کتک کاری

نقل قول‌های روز: برنامه‌ریزی برای کتک کاری

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته

لیگ کره، لیگ سختی است. من آنجا کارم را محکم شروع کردم، اما بدشانسی و برخی مسائل فوتبالی دیگر اتفاق افتاد که مشکلاتی برایم پیش آمد. از لحاظ تغذیه هم در کره خیلی اذیت شدم و به همین خاطر عقب ماندم. چند وقت پیش هم وقتی دیدم نمی‌توانم بازی کنم، بهترین تصمیم را برای خودم گرفتم. مدیریت باشگاه اف سی سئول هم خیلی لطف کرد و رفتار خوبی با من داشت و اجازه داد که از این تیم جدا شوم تا شرایطتم بهتر شود.

خالد شفیعی دلیل عدم موفقیتش در لیگ کره را توضیح داده

برنامه‌ریزی کرده بودند بازیکنان من را در پایان بازی کتک بزنند. شکایت خودمان را انجام داده‌ایم و باید رسیدگی شود چه کسانی کنار زمین بودند و به بازیکنان ما حمله کردند. فقط خبرنگاران و عوامل بازی حق حضور در کنار زمین را دارند، اما در این مسابقه افراد نامعلومی دور زمین بودند و همان‌ها اعضای تیم من را کتک زدند.

ادعای عجیب سیروس دین محمدی سرمربی شهرداری تبریز درباره بازی با اکسین البرز

هیچ تیمی حق ندارد از الان با بازیکن تیم دیگری وارد مذاکره شود و اگر باشگاهی با بازیکن ما در این مقطع مذاکره کند باید آن باشگاه را محروم کنند. مگر می‌شود من از الان بروم با بازیکن تیم دیگری وارد مذاکره شوم؟! شما چند روز صبر کنید، ما برای تمدید قرارداد‌ها هم اقدام خواهیم کرد.

واکنش سرپرست پرسپولیس به شایعه مذاکره باشگاههای دیگر با بازیکنان تیمش

واقعاً برنامه ۹۰ را ندیدم و خبری هم از صحبت‌های طارمی ندارم. بعید می‌دانم که چنین مسئله‌ای صحت داشته باشد؛ چراکه کلیه ارکان باشگاه با همه قوا خواستار حضور طارمی در باشگاه پرسپولیس بودند. باوجوداینکه به هزار و یک دلیل از طارمی گله داشتیم اما علاقه‌ای به جدایی‌اش نداشتیم. چه برانکو و چه اعضای هیأت مدیره باشگاه اصرار داشتند که طارمی در پرسپولیس بماند،‌اما او با تصمیم خودش از این تیم رفت و حالا اگر ادعایی کرده خودش باید پاسخگوی آن باشد.

نظر عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره اظهارات طارمی در برنامه نود

۱    
آی اسپورت
2018-01-23 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر