فهرست
رونمایی از شماره تراکتوری‌ها در فصل جدید
رونمایی از شماره تراکتوری‌ها در فصل جدید

رونمایی از شماره تراکتوری‌ها در فصل جدید

آی اسپورت - روز گذشته تراکتور در نخستین دیدار تدارکاتی فصل جدید خود برابر گیرسون اسپور ترکیه به میدان رفت و این بازی رونمایی از چند بازیکن جدید و البته تغییراتی در شماره پیراهن بازیکنان این تیم بود. پس از جدایی چند بازیکن از جمله ۳ سرباز این تیم که باید به ذوب آهن برگردند و البته جذب نفراتی از جمله رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده و مسیح زاهدی شاهد تغییراتی در شماره پیراهن بازیکنان در فصل جدید خواهیم بود.

احسان حاج‌صفی یکی از بازیکنانی است که شماره‌اش تغییر پیدا کرده است. این بازیکن علاقه زیادی به شماره ۲۸ دارد و در المپیاکوس و سپاهان آن را به تن می‌کرد ولی فصل قبل این پیراهن در اختیار استوکس بود و حاج‌صفی به ناچار ۲۶ می‌پوشید ولی حالا از فصل جدید با شماره ۲۸ مورد علاقه خود به میدان می‌رود.

علامت سوال دیگر در تراکتور پیراهن شماره یک این تیم بود. فصل قبل محسن فروزان شماره یک می‌پوشید که در فصل جدید رشید مظاهری جانشین او شده است ولی نکته اینجاست که رشید علاقه‌ای به شماره یک ندارد و در ذوب آهن هم همیشه شماره ۱۲ را می‌پوشید و شماره یک این تیم گلر ذخیره‌اش بود و به نظر می‌رسید در فصل جدید هم اخباری یک بپوشد و مظاهری به شماره مورد علاقه خود برسد ولی اینطور که پیداست رشید شماره یک را در فصل جدید خواهد پوشید و اخباری با شماره ۹۷ به میدان می‌رود. البته مظاهری در اردوی تراکتور حضور ندارد و همراه تیم ملی است. شماره ۱۲ که مورد علاقه رشید است را گلر سوم این تیم بر تن می‌کند.

پیراهن شماره ۲ تراکتورسازی که فصل قبل بر تن محمد طیبی بود هم با جدایی این بازیکن به احمد موسوی رسیده است. موسوی علاقه خاصی به این شماره دارد و در ماشین سازی هم آن را بر تن می‌کرد.

دیگر بازیکنی که شماره‌اش را تغییر می‌دهد ساسان انصاری است. او در طول دوران بازی به هیچ شماره خاصی وفادار نبوده و مرتب تغییر شماره داده است. در فولاد ۸، در پرسپولیس ۱۷ و در سپاهان ۳ می‌پوشید و فصل قبل هم در نیم فصل دوم شماره ۹۰ تراکتور را در اختیار داشت ولی حالا با جدایی احسان پهلوان و خالی شدن شماره ۱۰ آن را در اختیار گرفته است.

مسیح زاهدی خرید جدید تراکتور است که در ماشین سازی ۲۶ می‌پوشید و در تراکتور هم این شماره را در اختیار دارد که فصل قبل حاج‌صفی آن را بر تن می‌کرد. سعید مهری هم که تازه تراکتوری شده با شماره ۸۸ به میدان خواهد رفت. این شماره فصل قبل در اختیار هیچ بازیکنی نبود. 

محمدرضا خانزاده هم از بازیکنان جدید تراکتور است که شماره ۳ را بر تن خواهد کرد که فصل قبل در اختیار رضا شربتی بود و حالا از این تیم جدا شده است.

مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، محمدرضا آزادی و ایمان سلیمی به ترتیب با همان شماره‌های ۷، ۲۴، ۲۹، ۱۷ فصل قبل بازی می‌کنند. مهدی تیکدری هم شماره ۷۰ را برداشته است.

اکبر ایمانی که علاقه زیادی به شماره ۶ دارد زمانی به تراکتور آمد که این شماره در اختیار علیرضا نقی‌زاده بود و مجبور شد ۶۶ بپوشد ولی حالا با جدایی این بازیکن شماره مورد علاقه ایمانی آزاد شده و او فصل جدید با شماره ۶ به میدان خواهد رفت. میثم تیموری که از استقلال به تراکتور آمده هم شماره ۱۴ می‌پوشد.

محمد مسلمی‌پور هم بعد از یک نیم فصل دوری از تراکتور به این تیم برگشته و شماره ۷۷ سابق خودش را برداشته است. اشکان دژاگه بازیکنی است که هنوز به اردوی تراکتور اضافه نشده و وضعیت شماره او مشخص نیست ولی بعید است تغییری در مورد او ایجاد شده باشد و احتمالا با همان شماره ۲۱ فصل گذشته به میدان می‌رود. در این میان شماره ۵ که فصل گذشته در اختیار علی عبدالله‌زاده بود، شماره ۸ که بر تن علی طاهران بود و شماره ۱۱ که دانیال اسماعیلی‌فر آن را می‌پوشید هنوز در اختیار هیچ بازیکنی نیستند و شاید خریدهای جدید تراکتور آنها را در فصل جدید بپوشند.

 

ایلنا 

۴    
آی اسپورت
2019-07-15 13:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر