فهرست
زیدان پیش از بازی با سلتا: از کوپا نمی‌گذریم
زیدان پیش از بازی با سلتا: از کوپا نمی‌گذریم

زیدان پیش از بازی با سلتا: از کوپا نمی‌گذریم

آی‌اسپورت- رئال بازی رفت را 2-1 به سلتاویگو باخت و چهارشنبه باید در بازی برگشت به مصاف این تیم برود. صحبت‌های زیدان در نشست خبری بازی را می‌خوانید:

شرایط بازی: بعد از شکست در دیدار رفت، اندازه سختی‌های این بازی را می‌دانیم، اما چیزی را تغییر نخواهیم داد. نکته خوب این است که فردا می‌توانیم اتفاقات بازی رفت را تغییر دهیم. می‌دانیم که می‌توانیم بازی بسیار خوبی انجام دهیم و بازی سختی خواهد بود. این نوع بازی‌ها را دوست داریم و گاهی اوقات دوست داریم که فرصت بازگشت داشته باشیم. همه توان خود را به کار خواهیم گرفت و از این جام به راحتی نخواهیم گذشت. این هم تورنمنت دیگری است. به خاطر مصدومیت‌ها چیزی را تغییر نخواهیم داد. بازیکنان دیگری بازی خواهند کرد و سعی در ارائه یک بازی خوب خواهند داشت. مطمئنم که آن‌ها خوب کار خواهند کرد. باید گل بزنیم و بازی خود را ارائه کنیم. باید ببینیم که چطور بازی را مدیریت می‌کنیم.

ناکامی احتمالی: فکر نمی‌کنم اگر صعود نکنیم، بزرگترین ناکامی ما باشد، اما به چنین چیزی فکر نمی‌کنم. تنها به ارائه بازی خود فکر می‌کنم. روز شنبه ناراحت بودم چرا که دیدن بازیکنی مصدوم و ناراحت خوب نیست. به مدت یک روز روی من اثر می‌گذارد. یک روز فرصت ریکاوری داریم، و بعد از آن کار خود را شروع کرده و حالا به رقابت دیگری فکر می‌کنیم.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-25 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۱۹
تیم عالی ارزشاتونو نشون بده زیدان همیشه رئالی بودم و همیشه حمایت کردم چه اول باشیم چه آخر مادرید همیشه برای من مادریده
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر