فهرست
ابهام در ادعای فرهاد: در سایت اسپانیول خبری نیست!
ابهام در ادعای فرهاد: در سایت اسپانیول خبری نیست!

ابهام در ادعای فرهاد: در سایت اسپانیول خبری نیست!

آی اسپورت – خبر سرمربیگری فرهاد مجیدی در تیم زیر 16 سال باشگاه اسپانیول اسپانیا در روزهای گذشته سر و صدای زیادی به پا کرده است. این خبر تنها در اینستاگرام رسمی فرهاد آن هم به شکلی نه چندان واضحح و شفاف اعلام شده و البته فرزاد مجیدی آن را تایید کرده. اما خبر سرمربیگری فرهاد در تیم زیر 16 سال اسپانیول هنوز در سایت رسمی این باشگاه و حتی اینستاگرام اسپانیول هم منتشر نشده است.

صفحه تیم زیر 16 سال ذر سایت رسمی اسپانیول
صفحه تیم زیر 16 سال ذر سایت رسمی اسپانیول

در سایت رسمی اسپانیول و در صفحه معرفی تیم‌های پایه‌ای این باشگاه هم تنها بازیکنان و کادر مربیان تیم‌‌های زیر 19 و زیر 17 سال این باشگاه در فصل جدید دیده می‌شود و در صفحه مربوط به تیم زیر 16 سال نه نام بازیکنان وجود دارد و نه مربیان این تیم معرفی شده‌اند.

البته در صفحه منتسب به فرهاد مجیدی در سایت معتبر ترانسفر مارکت، در کارنامه کاری او مربیگری تیم جوانان اسپانیول در فصل 2017-2018 ثبت شده است.

۷ ۱۰  
آی اسپورت
2017-08-20 16:41:00
نظر دهید

۱۰ نظر
مکتب جعل و فتوشاپ و مافیا
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
حقیقتن فرهاد مجیدی و هواداران وی کیس های خوبی برای پایان نامه ارشد روانشناسی هستند. فرهاد مجیدی مردی که با بوسه زدن به پیرهن آبی جلوی صد هزار قرمز یک شبه محبوب ترین شد و از آن روز در خلا و توهم به سر می برد. (( تصور کنید شاهرودی سال ۷۷ و در بازی دالیان استقلال جلوی ۱۲۰ هزار تماشاگر این کار را می کرد چه قدر مورد توجه قرار می گرفت ؟؟ تقریبن هیچی و تازه کلی طعنه هم می شنید))
فرهاد مجیدی که حتی حاضر نیست بگوید از یکی از روستاهای استان مازندران است و خود را بچه پایتخت می داند، هرجا که بتواند ۴ نشان می دهد و عکس می گیرد و از اقلیت بیچاره دل می برد.
اول گفتن چهار چیه و گفتند تعداد گلهای مجیدی به پرسپولیس و بعدن دم خروس بیرون آمد که یکی از گلها را حسین کاظمی به ثمر رسانده است.
بعدن گفتن ۴ دربی بردن که معلوم شد یکی مساوی شده است تا اینکه مسلمان و طارمی ۴ واقعی را نشان دادند.
خلاصه درین مکتب که ۸ تا به پرسپولیس گل زده اند و گل محمد نوری را در دربی با فتوشاپ آفساید کرده اند بعید نیست فردا مجیدی مربی اسپانیول شود و عنایتی مربی بارسلونا و فتح الله زاده جانشین بارتومئو :)))


خداوند انشالله همه ما را آدم کند الهی آمین
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
خخخخخ قربون دهنت . تا ۲ سال میگفتیم خب این چهاره چیه که نشون میدید میگفتن همون که خودت میدونی!! تا اینکه ۴تا واقعی گذاشتیم اونجایی که باید بذاریم هم ما فهمیدیم ۴ چیه هم خودشون . الانم ۲ روزه هی میگن اسپانیول اسپانیول . حالا از فردا بگی اسپانیول چیه باز میگن همون که خودت میدونی!!
پرسپولیسی ها بسوزید
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
سقف آرزوهای استقلالی ها را ببینید و ببالید که تاژی هستید.
دو سال دیگر دربی حساس ایالت کاتالان را تصور کنید. مجیدی روی نیمکت اسپاندول و عنایتی مربی بارسا
مکتب جعل و فتوشاپ و مافیا
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
برای هواداری که با یه بوسه روی پیرهن جلوی صدهزار نفر از یک بازیکن اسطوره می سازه باید چنین داستان هایی سر هم کرد تا فردا داد بزنه دوای درد آبی فرهاد مجیدی :)))

ادامه بدهید که درین جهان دو چیز بی انتهاست هه هه
سهيل
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
اولا زير ١٦ سال جوانان نيست، دوما باشگاهايي مثل اسپانيول آكادمي دارند و شايد چندتا تيم زير ١٦ سال داشته باشند و چند تا مربي كه بيشتر وظيفه تمرين دادن دارن مثال سادش اينه كه اگه سرمربي بزرگسالان اسپانيول استاد دانشگاه باشه، مربياي زير ١٦ سال مربي مهدكودك هستند يه چيزي تو مايه هاي خاله شادونه، اكثرا هم مربياي آماتور هستند كه به خاطر دستمزد پايين جذب ميشن، شما از عكسي كه به جاي ساختمان باشگاه و به صورت رسمي، روي سكوها گرفته شده خيلي راحت متوجه ميشيد شان و ارزش مجيدي رو چقدر حساب كردند، البته ذوق زدگي اقليت كاملا قابل دركه چون تا حالا اين چيزا رو نديدند وگرنه پرسپوليسيا سالهاست كه امثال مهدوي كيا و هاشميان رو به عنوان مربياي پايه هامبورگ و بايرن دارند و حتي توي موزه هاي معتربترين باشگاهاي اروپايي مثل بايرن مونيخ و هامبورگ و هرتابرلين و ... افتخارات دايي و كريمي و مهدوي كيا و هاشميان و ... نصب شده، مرسي خدا كه پرسپوليسيم
sam
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
حالا چرا از مال شما می سوزه افتخار باشگاه بازیکناش نیستن مجیدی و مهدوی کیا نیستن افتخار باشگاه دو ستاره رو پیراهنه مثل اینکه رئال مادرید افتخار کنه مودریچ را داره دیدی تا حالا کسی به این افتخار کنه نه عمو افتخار باشگاه به جام های معتبر
۴
رامین
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
از این استاد مسلم و بی بدیل صنعت فتوشاپ جز این انتظار داشتید؟!
سام
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۶
چه ایرادی داره وقتی عنایتی به بچه هاش گفته مربی بارسلونه اینهم هم بگه مربی شده تو اروپا
عارف
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۶
همه چيزشون جعلو فوتوشاپه... خودشونو تاجي ميدونن در صورتي كه تاج كلن منحل شد-عدد ٤رو برا كري نشون ميدن در صورتي كه خودشونم نميدونن چرا چهارو نشون ميدن-اسطورشون فرهاد مجيديه كه اونم بهترين بازياشو تو ليگ عربا بوده و پاشو تو ي تيم مطرح اروپايي نذاشته
۷
بهرام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۳
من بعنوان یه پرسپولیسی خیلی هم خوشحال شدم . امیدوارم موفق باشه تا حدی که رو نیمکت استقلال بشینه . انوقت چهار تا شاید هم شش تا به عنوان یادگاری تقدیمش کنیم . بالاخره هر که رو نیمکت استق ها بشینه باید تو کارنامه اش یه یادگاری از ما داشته باشه . منتظریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر