فهرست
عملکرد عجیب اسمالینگ در رم؛ بهترین مدافع سری آ
عملکرد عجیب اسمالینگ در رم؛ بهترین مدافع سری آ

عملکرد عجیب اسمالینگ در رم؛ بهترین مدافع سری آ

آی اسپورت - عملکرد کریس اسمالینگ در پیراهن رم فوق العاده بوده است. او که با انتقالی قرضی به ارزش 3 میلیون یورو به تیم فونسکا پیوست، از نظر آماری بهترین مدافع این فصل سری آ تا پایان هفته دهم محسوب می شود. به نقل از هواسکورد؛ رم در 6 بازی در حضور کریس اسمالینگ موفق به ثبت 3 کلین شیت شده درحالیکه در 4 بازی بدون او هرگز کلین شیت نکرده است. اسمالینگ با نمره 7.44، در کنار ژکو و پلگرینی بهترین بازیکن رم و بهترین مدافع سری آ بوده است. به عنوان مثال این امتیاز برای سایر مدافعان بزرگ سری آ همچون کولیبالی (6.92)، اشکرینیار (6.65)، دی فرای (6.90)، گودین (7.11)، بونوچی (6.69)، ده لیخت (6.43)، آچربی (7.11) و رومانیولی (6.81) بوده است. به مرور نکات آماری از عملکرد اسمالینگ در این فصل سری آ می پردازیم:

یکی از نواقص بازی اسمالینگ در منچستریونایتد، ضعف او در پاسکاری بود اما وی در سری آ با دقت پاس 91.5% در رتبه هشتم بهترین های لیگ از نظر دقت پاس قرار دارد.

اسمالینگ در رقابت های این فصل سری آ هنوز دریبل نخورده است.

او هنوز هیچ اشتباه منجر به موقعیت خطرناک برای تیم حریف مرتکب نشده است.

100% تکل های اسمالینگ موفقیت آمیز بوده است. او به طور متوسط در هر بازی 1.5 تکل صحیح به ثبت رسانده است. (مجموعا 9 تکل موفق)

اسمالینگ به طور متوسط در هر بازی در 5.5 نبرد نفر به نفر موفق بوده است. (مجموعا موفقیت در 33 نبرد نفر به نفر)

او به طور متوسط در هر بازی، 1.2 دفع شوت خطرناک داشته است.

وی در هر بازی به طور متوسط برنده 3 نبرد هوایی بوده است. (18 مورد در 6 بازی)

اسمالینگ در هر بازی به طور متوسط 5 توپ ربایی یا قطع توپ به ثبت رسانده است. (30 مورد در 6 بازی)

این مدافع انگلیسی در کنار کریستیانو رونالدو تنها بازیکنانی هستند که نامشان به طور قطع در تیم منتخب ماه اکتبر سری آ قرار دارد.

۳    
آی اسپورت
2019-11-01 22:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر