فهرست
انتقاد به فرهاد؛ چرا کمالوند؟
انتقاد به فرهاد؛ چرا کمالوند؟

انتقاد به فرهاد؛ چرا کمالوند؟

آی اسپورت - فرهاد مجیدی دیروز به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد تا در ادامه لیگ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد. مجیدی اما این بار کادر فنی متفاوتی را برای همکاری انتخاب کرده است. کادری که هنوز شروع به کار نکرده انتقدات از آن شروع شده است.

فرشاد فلاحت زاده مدافع  سابق استقلال در گفت‌وگویی به ماجرای استقلالی نبودن  فراز کمالوند اشاره کرده و از مجیدی خواسته تا از افرادی که در سابقه پوشیدن پیراهن این تیم را دارند در کارد فنی خود استفاده کند.

این در حالی است که هواداران استقلال این بار در نظر دارند حمایت قاطعی از سرمربی خود داشته باشند. نیاز به یادآوری نیست که نتیجه کار استقلالی‌ترین کادر فنی این تیم، تجمعی بود که هر روز در یک گوشه تهران برگزار می شد و هوادارانی که خواستار استعفای مربیان استقلال بودند.

بالاغیرتا یک بار بگذارید کادر فنی کارش را بکند. تا دوماه دیگر هوادار را متهم به این نکنید که در فضای مجازی به دنبال تغییر مربی است.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2021-03-04 09:45:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹، ۱۸:۴۳
من به عنوان یه استقلالی تو کف این موندم اصلا کمالوند چه‌جوری قبول کرده بیاد.بقیه میگن چرا اومده؟؟؟فراموش نکنید ساکت الهامی که یک استقلالی است میگه به عنوان نفر دوم کار نمیکنم.شما کمالوند را با اقای الهامی مقایسه کنید.پیشکسوتها هم یه مدت بیخیال نمد و کلاه بشن.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر