فهرست
تمرین استقلال با چند نفر استارت می‌خورد؟
تمرین استقلال با چند نفر استارت می‌خورد؟

تمرین استقلال با چند نفر استارت می‌خورد؟

آی اسپورت - با تصمیم وینفرد شفر تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر به مدت 5 روز تعطیل شد تا بازیکنان با استراحت مناسب خود را آماده آغاز دوباره لیگ برتر کنند. امروز قرار است تمرین استقلال در صنایع دفاع دوباره آغاز شود اما در این بین بازیکنان زیادی نیستند که امروز شرایط تمرین کردن داشته باشند و به همین دلیل تمرین آبی‌ها شکل نیمه‌رسمی به خود خواهد گرفت.

در حال حاضر روزبه چشمی، سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان و علی کریمی در اردوی تیم ملی حضور دارند و شرایط حضور در تمرین استقلال را ندارند. آنها 72 ساعت مانده به بازی برابر سایپا به تمرینات استقلال اضافه خواهند شد. اردوی تیم امید همزمان با اردوی تیم ملی در حال برگزاری است و استقلال در این تیم هم 6 بازیکن ملی پوش دارد.  مهدی قائدی، الهیار صیادمنش، سجاد آقایی، رضا آذری، امیرحسین کارگر و حسین حیدری بازیکنانی هستند که در اردوی تیم امید حضور دارند و نمی‌توانند در تمرینات استقلال شرکت کنند.

بازیکنان خارجی استقلال به این شرط در فاصله 5 روز تعطیلی لیگ به کشورهایشان سفر کردند که از روز اول تمرینات خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند. به جز طارق همام که با دعوتنامه تیم ملی عراق به کشورش سفر کرده است، الحاجی گرو و نویمایر باید امروز در زمین صنایع دفاع حاضر شوند و خود را به کادرفنی استقلال معرفی کنند.

در حال حاضر فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری دو بازیکن مصدوم استقلال هستند که مشخص نیست در تمرین امروز شرکت می کنند یا نه. در این بین اسماعیلی بعید است بتواند در تمرین امروز شرکت کند اما در مورد خسرو حیدری باید تا بعد از ظهر صبر کرد. در حال حاضر مهدی رحمتی، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، روح‌الله باقری، جابر انصاری، محمد دانشگر، فرشید باقری و مرتضی تبریزی تنها بازیکنانی هستند که حضورشان در تمرین نوبت بعد از ظهر استقلال قطعی است و باید دید بازیکنی به جمع آنها اضافه می شود یا نه.

ورزش 3

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-12 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
4پولیس
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
آی اسپورت چرا خبر سوراخ شدن لنگ تو دربی نوجوانان رو کار نمیکنی؟ همین مونده بود بچه های 13 14 سالمون 4 تا بذارن در لنگ که امروز با بیشترین فشار ممکن گذاشتن:))) نوجوانان استقلال 4-1 نوجوانان لنگ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر