فهرست
سوژه روز: داستان یک اشک
سوژه روز: داستان یک اشک

سوژه روز: داستان یک اشک

آی اسپورت – تساوی پرسپولیس مقابل سیاه جامگان کافی بود تا هواداران این تیم بابت نتیجه بدست آمده علیه مهدی طارمی موضع‌گیری کنند و دلیل عدم پیروزی تیم‌شان مقابل سیاه‌جامگان را به خودخواهی این بازیکن ربط دهند. شاید در ظاهر این موضوع خیلی غیر منطقی به نظر بیاید اما واقعیت امر این است که طارمی با وجود کسب دو عنوان آقای گلی هنوز نتوانسته رابطه خوبی را هواداران تیمش ایجاد کند .در هفته اول لیگ اتفاق جالبی در جریان بازی پرسپولیس و فولاد رخ داد. هواداران روبروی جایگاه که توسط رئیس کانون هواداران باشگاه پرسپولیس سازماندهی می‌شوند اقدام به تشویق طارمی کرده و خواستار این می‌شوند که او به سمت‌شان بیاید که البته این اتفاق رخ نمی‌دهد. کم محلی طارمی به این دسته از هواداران دلیل داشت و آن هم اختلاف بین این بازیکن و با رئیس کانون هواداران بود. بعد از این اتفاق هواداران مستقر در جایگاه اشاره شده به تشویق منشا می‌پردازند و این بازیکن هم سمت آنها آمده و تعظیم می‌کند. دقایقی بعد مسلمان، طارمی را صدا زده و از این اقدامش گلایه می کند. مسلمان به مهدی توصیه می کند که اجازه ندهد اختلافش با یک فرد باعث شود هواداران از او دلخور شوند. مهدی هم دقاایقی بعد سمت تماشاگران رفته و به آنها تعظیم می کند.

درخواست طارمی از هواداران: مرا تشویق نکنید

دو روز بعد از بازی پرسپولیس و فولاد این بار در محل تمرین پرسپولیس طارمی با هواداران تیمش به مشکل می‌خورد. تماشاگران حاضر در تمرین که توسط همان لیدر اشاره شده سازماندهی می‌شدند باز هم به تشویق طارمی پرداخته و خواستار این می شوند اما سمت‌شان بیاید. در این لحظه طارمی به سمت هواداران آمده و از آنها می‌خواهد دیگر تشویقش نکنند چرا که تمرکزش برهم می خورد!

تشویق شدید منشا در ورزشکاه آزادی

قبل از بازی پرسپولیس و سیاه‌جامگان باز هم طارمی به تشویق‌هایی جایگاهی که مدیر کانون هواداران باشگاه در آنجا مستقر بود، بی‌محلی می کنند و همین مسئله باعث می‌شود آنها به شدت منشا را مورد تشویق قرار دهند. در ادامه و با آغاز بازی وقتی برانکو در دقیقه 60 بازی به چوک می‌گوید؛ منشا را برای ورود به زمین صدا بزند، هواداران روبروی جایگاه به شدت مهاجم نیجریه‌ای را تشویق می‌کنند تا مشخص شود آنها دوست دارند روی اعصاب طارمی بروند.منشا 5 دقیقه بعد از ورودش به زمین در محوطه جریمه سیاه‌جامگان پا به پای طارمی حرکت می کند تا بلکه با پاس او گل بزند اما مهدی خودش ضربه را به سینه دروازه‌بان حریف می کوبد. در این لحظه تماشاگران روبه‌روی جایگاه به تشویق منشا می‌پردازند  بقیه تماشاگران هم آنها را در سر دادن این شعار همراهی می‌کنند.

اهانت به طارمی

طارمی که در دقایق پایانی بازی باز هم فرصت ایده‌ال گلزنی از دست داده بود موقع خروج از زمین با اعتراض شدید چند هوادار مسقر در جایگاه روبرو مواجه می شود. اتفاقی که باعث می شود طارمی در رختکن شدیدا ابراز ناراحتی کرده و اعلام کند؛ هواداران با او بد رفتاری را انجام دادند و انگار نه انگار که دو فصل آقای گل شده است. حسین ماهینی نیز در حمایت از همشهری خود از سید‌جلال می‌خواهد موقع بیرون رفتن از رختکن مصاحبه‌های علیه لیدرها انجام داده و به نوعی نسخه آنها را بپیچند. کاپیتان‌های پرسپولیس هر دو در مصاحبه‌های خود از لیدرها ابراز گلایه کرده و خواستار روشن شدن وضعیت آنها می شودند.

 

 روزنامه هفت صبح

۵ ۸  
آی اسپورت
2017-08-19 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
Perspolis_ak8
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۳
اگه این لیدرا جمع شن پرسپولیس دیگه مشکلی نداره علی الخصوص جناب عباس دستمال بیگی
فرشاد4تای95
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
اخه چراهمینجوری ی چیزی ول میکنی لیدرابهونه شدن تابازتیموببرن توحاشیه شماهام که هرچی میشه بدون فکرکردن سریع واکنش نشون میدین عباس اسماعیل بیگی حقوق بگیرباشگاه مگه مرض داره خودشوازنون خوردن بندازه درضمن توهمون لحظات طارمی دست تکون دادبعداینکه بعدمنشاتشویق شد منبع خبروبخون تاحالاشده 1مطلب مثبت برای پرسپولیس کارکنه؟
مارال
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
آره واقعا !!!!
۲
مارال
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
آره واقعا !!!!
۲
Perspolis_ak8
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
در جواب فرشاد:نه داداش کل منابع حاشیه ساز پرسپولیس رو دیگه هممون شناختیم این روزنامه هم از لجن ترین هاست ولی تو کثیف بودن بعضی آدما شک ندارم ..
۳
میلاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
اصلا یه تیم لیدر میخواد چیکار؟؟؟؟؟ مردم مگه بازیو نمیبنن خودشون یا اعتراض میکنن یا حمایت این لیدر هم داستانی شده.....
۲ ۱
مهدی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۷
این چه حرفیه؟حالا کار به عنوان اون اشخاص ندارم.لیدر،مشوق تماشاچی یا هرچی.نادیده گرفتن اون افراد از سوی بازیکنا درست نیست.بعدشم یه بازیکن نباید برای تماشاچی تعیین تکلیف کنه که کی تشویق بشه و کی تشویق نشه و درصورت تشویق رقیبش دلخور بشه!مگه میشه همیچین چیزی؟امیدوارم طارمی دست از این رفتار برداره و حالا که تیم همچنان روی دور برده،تیم رو به حاشیه نبره
۱
امید از تفت
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
طارمی دچار غرور و توهم خودبزرگ بینی شده و ظرفیت رسیدن به موقعیت فعلی را نداشته. ابتدای این فصل با دهن کجی به پرسپولیس و هوادارانش رفتارهای فصل قبل را تکرار کرد که تکرار اشتباه پذیرفتی نیست. بعد مصاحبه کرد و گفت پرسپولیس را قهرمان!! کردم! و الان میخوام برم اروپا. بعد بازیکنی که تعهد حرفه ایش را زیر پا گذاشته و تمرین نکرده با وقاحت از آپشن های قراردادش حرف زد و بر علیه طاهری مصاحبه کرد. سروش رفیعی را نگاه کنید. چقدر مودبانه و قشنگ خداحافظی کرد و از پرسپولیس رفت. ولی طارمی خودش که شعور اجتماعی نداره هیچ، خانواده اش از خودش بدتر هستند و مصاحبه های طلبکارانه می کنند. نقش یک راهنما در موفقیت انسان خیلی خیلی مهمه که طارمی بی عقل این راهنما را نداره. تشویق منشا هم بخاطر دلخوری از طارمی بابت رفتارهای گستاخانه و غیرحرفه ایش هست نه اینکه بحث فنی باشه. امیدوارم یکی پیدا بشه که گوشش را بکشه و بهش بگه تو هیچی حالیت نیست حواست را جمع کن. لیدرها هم هیچ مشکلی ندارند جز تشویق کردن طارمی. طارمی را نباید اینقدر تحویل بگیرند و تشویق کنند.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر