فهرست
تقابل گلزن‌های ایران و کره جنوبی: 4-0 به نفع تیم ملی!
تقابل گلزن‌های ایران و کره جنوبی: 4-0 به نفع تیم ملی!

تقابل گلزن‌های ایران و کره جنوبی: 4-0 به نفع تیم ملی!

آی اسپورت – سردار آزمون، رضا قوچان‌نژاد، جواد نکونام و مسعود شجاعی، آخرین گلزنان ایران به کره جنوبی هستند. سه نفر ازا ین چهار نفر، در بازی سه شنبه تیم ملی با کره جنوبی حضور دارند. بازیکنانی که گل‌هایشان، خاطرات بدی برای کره‌ای ساخته و هر کدام سهمی از پیروزی‌های خاطره انگیز ایران داشته‌اند. دو نفر آن‌ها، احتمالا در بازی سه‌شنبه ایران و کره جنوبی در ترکیب اصلی خواهند بود. کارلوس کی‌روش، اعتقاد ویژه‌ای به مسعود شجاعی دارد و یک نفر از بین آزمون و گوچی هم مهاجم اصلی او در این بازی هستند.

در طرف مقابل، اوضاع زیاد برای کره‌ای‌ها خوب نیست و هیچکدام از بازیکنان این تیم، سابقه گلزنی به ایران را ندارند. کره هر سه بازی آخرش را با نتیجه مشابه یک هیچ به ایران باخته و آخرین باری که آن‌ها موفق شدند به ایران گل بزنند، جام ملت‌های آسیا در سال 2011 بود. یون بیت‌گارام، زمانی که به ایران گل زد 21 ساله بود و حالا 26 ساله شده است. او هنوز هر از گاهی به تیم ملی دعوت می‌شود اما سرمربی فعلی کره علاقه چندانی به این بازیکن ندارد و حاضر نشده او را همراه تیمش به ایران بیاورد.

اگر کره سه‌شنبه بتواند به طلسم ناکامی‌اش در گلزنی به ایران پایان دهد، بازیکنان این تیم برای اولین بار گلزنی به ایران را تجربه می‌کنند. بر خلاف تیم ملی که تماشاگرانش، منتظر دومین گل سردار و گوچی یا سومین گل شجاعی، به حریف اصلی ایران در راه صعود به جام جهانی هستند.

 

کد خبر: 9406

۵    
آی اسپورت
2016-10-08 18:47:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر