فهرست
انتخاب سخت قلعه‌نویی: هاشم یا سعید؟
انتخاب سخت قلعه‌نویی: هاشم یا سعید؟

انتخاب سخت قلعه‌نویی: هاشم یا سعید؟

آی‌اسپورت- فردا تراکتورسازی در تهران باید با پیکان روبه‌رو شود. بعد از تساوی برابر نفت آبادان در خانه، شاگردان قلعه‌نویی محکوم به بردن تیم جلالی هستند تا همچنان نزدیک به پرسپولیس برانکو باقی بمانند.

یکی از سخت‌ترین انتخاب‌های فردا برای سرمربی تبریزی‌ها، بازیکن سمت چپ خط دفاع این تیم است. پستی که قلعه‌نویی تا چند هفته قبل با بازیکنانی غیرتخصصی آن را پر می‌کرد، حالا دو بازیکن تخصصی دارد که حتی هرکدام سابقه ملی هم داشته‌اند. هاشم بیک‌زاده، بازیکنی که با وجود انتقادات گسترده هواداران به تازگی تراکتوری شده؛ و سعید آقایی که بعد از مصدومیت طولانی مدت چند هفته‌ایست به تمرینات برگشته. قلعه‌نویی در بازی با نفت آبادان بیک‌زاده را به آقایی ترجیح داد و البته هاشم نشان داد که از آمادگی به دور است. گل دوم و تساوی آبادانی‌ها روی خطا و اشتباه یارگیری بیک‌زاده به ثمر رسید؛ تا انتقادات هواداران تراکتور از خرید این مدافع نسبتا مسن بیشتر از گذشته شود.

حالا بعد از چند روز که هر دو بازیکن به طور منظم همراه با تیم تمرین کرده‌اند، باید دید سرمربی سرخ‌های تبریز از کدام بازیکن در سمت چپ خط دفاعی تیمش استفاده خواهد کرد.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-01-21 21:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
sam
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
معلومه سعید.........قلعه نوعی با هاشم گند زد به همه چی و با بازی دادن به او تیرخلاص رو به تراکتور و خودش میزنه ... هاشم از لحاظ فنی و هم انگیزشی و تعصبی فرسنگها با سعید اقایی فاصله داره ... من قلعه رو مربی کاربلدی میدونستم ولی بعضی وقتها با لجاجت ها و انتخابهای بسیار نابخردانه نشون میده که اون مربی همه چیز تمامی که نشون میده نیست و یک جهل و نادانی تو کارهاش دیده میشه ..تیمو پر کرده از پس مانده های سرخابی و از وقتی این اخری یعنی هاشم اومده انگار تیم هیجان و انرژی قبلشو باخته.... مربی که فرقه سعیده جوان و پر انگیزه و متعصب رو با هاشم اسقاطی و بی تعصب ندونه لایق قهرمانی و تازوندن نیست
ابی
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۶
سعید بهتره اگه آماده باشه
تراختور یاردیمی
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۹
سعید آقایی
اذري
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۳
تو گل اول هم هاشم تو جناح چپ جا موند تا از اتوبان ايجاد شده سانتر وپاس گل بدهند
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر