فهرست
عصبانیت کاستا از خبرنگار ایرانی؛ سوال احمقانه!
عصبانیت کاستا از خبرنگار ایرانی؛ سوال احمقانه!

عصبانیت کاستا از خبرنگار ایرانی؛ سوال احمقانه!

آی اسپورت - در پایان مسابقه دیشب ایران و اسپانیا، دیگو کاستا مهاجم تیم فوتبال اسپانیا در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران ایرانی که از او پرسیده بود برای دقایقی بازیکنان ایرانی را تحریک می‌کردید و سعی کردید که در چند صحنه تمارض کنید و حتی روی دروازه‌بان ایران خطا انجام دادید بسیار عصبانی شد و گفت: «بهتر است که هرگز سؤال احمقانه نپرسید.»

کاستا در حالی درگیر شد که به عنوان بازیکن برتر به سالن کنفرانس خبری رفته بود تا به سؤالات خبرنگاران حاضر در نشست پاسخ بدهد. او از دست خبرنگار ایرانی ناراحت شد و گفت: «من نمی‌دانم کدام بازی را تماشا کردی اگر احساس می‌کنید روند بازیکنان ایران باعث شده است من و دیگر بازیکنان اسپانیا خشمگین شویم بهتر است بگویم شما باید با دقت بازی را از اول ببینید حالا چون تیم کشورت مقابل ما بازی کرده است سؤال احمقانه می‌پرسی.»

او در پایان گفت: «این برد برای ما بسیار مهم بود این سه امتیاز حیاتی به تیم ملی ما کمک کرد تا به صعود به مرحله بعدی امیدوار باشیم. شاید گلی که به ایران زدم شانسی بود اما باید بگویم ما توانستیم در یک بازی سخت و سنگین به پیروزی برسیم.»

۶۱ ۴  
آی اسپورت
2018-06-21 11:10:00
نظر دهید

۴ نظر
امیر
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶
والله راست میگه غیرت و تعصب ملی نباید باعث بشه ما چشممون رو رو حقیقت ببندیم! کاستا هیچ کاری انجام نداد و بیرانوند اغراق کرد! این حرکات از جمله حرکت رامین که معلوم بود کیروش بهشون گفته ضدفوتباله، فوتبال کثیف بحرینیه که خودمون به تیمهای عربی نسبت میدیم! بالاخره آدم باید یه اصولی برای خودش داشته باشه!
خربین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
عجب رویی دارین به خدا.هنوز جای زخمهای من زو تنتون خوب نشده از غار زدید بیرون و کری میخونین.خیلی پوست کلفت تشریف دارید.وقتی برانکوی یه درصدی براتون شده تیته تکلیفتون معلومه
۴
امیرعباس
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۴
اگر داور میخواست سخت گیری بکنه ممکن بود به بیرانوند کارت هم نشون بده یک نفر باید گوش این بچه رو بپیچونه و بهش حالی کنه که دیگه ازین نمایشای روحوضی بازی نکنه که دودش به چشم خودمون میره!
جيم
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۱
قابلتوجه كساني كه فك ميكنن يابس و رطب بافتن يعني انتقاد و بازيكن ميباس انتقاد پذير باشه.

تمام استدلالشون هم بر اساس توهمات دهنيشونه....

بيا! همه جا اظهار نظر و انتقاد مجازه ه، ولي اكه چرت بگي طرف نگاهت نميكنه، سيفون رو برات مي كشه .... حال خبرنگار رو ميخوم كه لابد ميخواد بره مطلب بنويسه اخلاق حرفه اي كاستا خوب نيست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر