فهرست
نکته آماری: ویسی علیه دایی
نکته آماری: ویسی علیه دایی

نکته آماری: ویسی علیه دایی

آی اسپورت- سپاهان در لیگ برتر نتایج چندان درخشانی با ویسی نگرفته و نیم‌فصل اول را با ایستادن روی پله هشتم جدول به پایان رسانده. همین داستان باعث شده تا شاگردان ویسی نگاهی ویژه به جام‌حذفی داشته باشند و با شكست دادن غذای سبز‌ مشهد، پارس‌جنوبی، آلومینیوم و سایپا، به جمع 4‌تیم برتر رقابت‌ها راه پیدا كنند. در مقابل، نفت‌تهران در لیگ وضعیت به‌مراتب بهتری نسبت به سپاهان دارد و نیم‌فصل را با رتبه پنجمی به پایان رسانده. نفتی‌ها كه با عبور از سد مهرگان‌دره‌شهر، نساجی‌مازندران، شهرداری ‌فومن و استقلال به نیمه‌نهایی رسیده‌اند، فردا باید برای رسیدن به فینال دوئلی تماشایی با سپاهان داشته باشند؛ تیمی كه در خانه به میدان می‌رود و حساب ویژه‌ای روی تماشاگرانش باز كرده.

سپاهان در 4‌بازی قبلی‌اش در رقابت‌های حذفی، 9‌گل زده و تنها یك‌گل خورده و این در حالی است كه نفتی‌ها در 4‌بازی قبلی خود 15‌گل زده‌اند و 3‌گل خورده‌اند. دایی كه سابقه دو قهرمانی حذفی را در كارنامه دارد، با 3‌غایب گام به بازی فردا خواهد گذاشت. محمد دانشگر، میلاد شیخ‌فخرالدینی و اكبر صادقی محرومان نفت برای بازی با سپاهان هستند.

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-29 16:57:00
نظر دهید

۱ نظر
سپاهان
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۰
آهان نویسنده های آی اسپورت هیچی از ورزش حالیشون نیست عزیزم حداقل برو تو جدول ببین سپاهان و نفت یک امتیاز فرقشون من نمیدونستم تفاوت یک امتیازب میشه وضعیت خیلی بهتر آخه مجبورین هر متن مذخرفیو چاپ کنین میدونم نظر منو چاپ نمیکتی ولی حداقل خود تحریریه باید یه نگاهی به متن جملات خبرا بندازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر